TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

Join the forum, it's quick and easy

TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

TRPORT internet Portalı

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TRPORT internet Portalı

Karadeniz'den ilginç açıklama!

esporte
    esporte
    üye
    üye

Karadeniz'den ilginç açıklama! Empty Karadeniz'den ilginç açıklama!

Mesaj tarafından esporte Salı 2 Şub. 2010 - 19:49

Karadeniz'den ilginç açıklama! 92240
    Beşiktaş Kulübü'nde 31 Ocak günü yapılan ve Yıldırım Demirören'in yeniden başkan seçilmesi ile sonuçlanan seçimli kongre sonrası bugün siyah beyazlı kulübün yeni yönetimi mazbatalarını aldı.

Beşiktaş Kulüp Binası Divan Lokali'nde gerçekleştirilen törende yeni yönetime mazbatalarını Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz ve Divan Kurulu üyeleri verdi. Başkan Karadeniz, tören öncesi yaptığı konuşmada ise herkesi şaşırttı. Yalçın Karadeniz konuşmasında, seçimde oyunu Murat Aksu'ya verdiğini, 3 yıl içinde Yıldırım Demirören ve yönetiminin yapılan hataları düzeltmesi halinde oyunu Demirören'e verebileceğini ifade etti. Ancak Karadeniz'in, mazbata töreninin ardından yaptığı açıklamada ise, oyunu kime verdiği konusunda espri yaptığını, oyunu verdiği kişinin kim olduğunu ciddi anlamda açıklamadığını ifade etmesi kafalarda soru işareti bıraktı. Karadeniz, tören öncesi yaptığı açıklamada ise şunları söyledi:

"Umarım bu yönetim Beşiktaş'a ve Türk sporuna hayırlı olur. Başkan Demirören, seçim sonrası kendisine oy vermeyenlerin de başkanı olacağını ifade etmişti. Ben kendisine oy vermemiştim. Umarım önümüzdeki 3 yıl içinde yapılan hatalardan dönülür ve 3 yıl sonra yapılan seçimlerde oyumu Yıldırım Demirören lehine kullanırım."

Başkan Yıldırım Demirören, mazbata törenin ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Ben yine söylüyorum, bana oy veren ve vermeyen tüm Beşiktaşlılara teşekkür ederim. Bu seçimi Yıldırım Demirören ve ekibi, ilkeleriyle ve ortaya koydukları olumlu görüntüyle kazandılar. Seçim sonrası gündeme getirilen bazı konular gerçeği yansıtmamaktadır. Bizim grup ve derneklerin katkılarıyla seçimde üstünlük sağladığımız doğru değildir. Bu olayların farklı yerlere çekilmesi bizi rahatsız ediyor. Beşiktaş tarihinde ilk kez 20 sandığın 20'sinde de üstünlük sağlayan tek yönetim biz olduk. Her sandıkta da ortalama 80 oy farkla bu üstünlüğümüzü sağladık. Bu olaylar Beşiktaş'ın birlik ve beraberliğini bozmasın. Ayrıca Faruk Pala'ya da buradan teşekkür ediyorum. Kendisi yönetimi ibra etmemek yerine Murat Aksu'nun listesinden ayrılma kararı aldı. Beşiktaşlılık duruşunu gösterdiği için ona bir kez daha teşekkür ediyorum."

Demirören ve yeni yönetim kurulu, mazbata töreninin ardından kulüp binasında ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirmek için bir araya geldiler. Bu toplantıda yönetim kurulunun görev dağılımının belli olacağı belirtildi.
    DHA

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi 20 Mayıs 2024 - 14:02