TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

Join the forum, it's quick and easy

TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

TRPORT internet Portalı

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TRPORT internet Portalı

Demirören Beşiktaşlılara seslendi

esporte
    esporte
    üye
    üye

Demirören Beşiktaşlılara seslendi Empty Demirören Beşiktaşlılara seslendi

Mesaj tarafından esporte Salı 2 Şub. 2010 - 19:42

Demirören Beşiktaşlılara seslendi 332949Beşiktaş’ta yapılan kongre sonucunda yeniden başkanlığa seçilen Yıldırım Demirören, başkanlık seçiminin ardından kürsüye çıkıp bütün Beşiktaşlılara seslendi.

İlk önce kongrenin oldukça sakin ve Beşiktaşlılığa yakışan bir hava içerisinde geçmesinde katkıları bulundan Beşiktaş Kongre Kurulu Başkanı Uluç Gürkan ve Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz’e teşekkür eden Yıldırım Demirören Emniyet birimlerini ve Sivil örgütleri de unutmadı.

Yaşanan kongre sürecinin ve seçimin Beşiktaş tarihinde çok önemli bir viraj olduğunun altını çizen 33.Başkan Yıldırım Demirören’in kongre sonrası yaptığı açıklamanın tamamı şöyle:

“Ben, bana vermiş olsun veya olmasın gelip oy kullanan herkese çok teşekkür ediyorum. Çok güzel ve kaliteli bir kongre süreci yaşadık. Bundan sonra Beşiktaşlıların tek bir görevi var. O da seçilen Başkan ve yönetim kuruluna destek vermek. Seçim, Beşiktaş’ımıza hayırlı ve uğurlu olsun. Camiamıza hayırlı olsun. Bundan sonra tek amacımız sadece birlik ve beraberlik. Beşiktaş camiası birleştiği sürece karşısında kimse duramaz. Yarın yeni Yönetim Kurulumuz’la bir toplantı yapacağız”.

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi 20 Mayıs 2024 - 13:36