TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

Join the forum, it's quick and easy

TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

TRPORT internet Portalı

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TRPORT internet Portalı

Musa iddialı konuştu!

esporte
    esporte
    üye
    üye

Musa iddialı konuştu! Empty Musa iddialı konuştu!

Mesaj tarafından esporte Salı 2 Şub. 2010 - 19:34

Musa iddialı konuştu! 324086Radyospor’da "Özgür Sancar’la Haber Özel" programına katılan Musa iddialı konuşarak “Galatasaray’a oynamak için gidiyorum. Formayı alacağım.

Musa, "Altay’ı şampiyon yaparak, İstanbul’a geleceğim. Çünkü doğuştan Altay’lıyım. Ayrıca hep sempatiyle baktığım ve gururlandığım Galatasaray’ın bu sezon şampiyon olacağına inanıyorum” dedi.

"Galatasaray’a sezon sonunda gidecek olmam motivasyonumu daha da arttırdı" diyen genç oyuncu, "oturmak için gitmeyeceğim. Çok çalışacağım ve formayı alacağım. Hep oynayıp, iyi yerlere gelip, Avrupa’yı da görmek istiyorum" şeklinde konuştu.

Galatasaray'a transferinin sürpriz olduğunu söyleyen Musa, "bana transferin gerçekleştiği gün telefon geldi. Menajerim büyük takımların istediğini söylüyordu ama bunu beklemiyordum" dedi.

Altay A takımında kendisine ilk şansı Feyyaz Uçar'ın verdiği belirten Musa, ön liberoda iki yönlü oynayabildiğini ve iki ayağını da kullanabildiğini söyledi.

Liverpool'un kaptanı Steven Gerrard’ı örnek aldığını ifade eden Musa, "oyun stili ve topu yönlendirişi, attığı paslar ve topu oyuna sokma biçimi çok hoşuma gidiyor. Yerliler arasında ise Emre Belözoğlu’nu çok beğeniyorum" dedi.

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi 20 Mayıs 2024 - 14:31