TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

Join the forum, it's quick and easy

TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

TRPORT internet Portalı

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TRPORT internet Portalı

''Kiralık ben istedim''

esporte
    esporte
    üye
    üye

''Kiralık ben istedim'' Empty ''Kiralık ben istedim''

Mesaj tarafından esporte Salı 2 Şub. 2010 - 19:33

''Kiralık ben istedim'' 249975Galatasaray’dan Eskişehirspor’a kiralık olarak transfer olan Aydın Yılmaz, tek örnek aldığı futbolcunun Cristiano Ronaldo olduğunu söylerken, kiralık olarak gitmeyi kendisinin istediğini söyledi.

Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda açıklama yapan Aydın Yılmaz, “Eskişehirspor’a isteyerek gittim. Sürekli maç oynamam gerekiyor. Galatasaray’da sürekli olamadığım için eleştirildim, ama sakatlıklarım oldu, ayrıca kadroda çok kaliteli oyuncular vardı. Bu nedenle sürekli forma şansı bulamadım. Eskişehirspor’da sürekli oynamayı ve başarılı olmayı hedefliyorm” dedi.

ESKİŞEHİRSPOR’UN TARAFTARI BENİ ÇOK ETKİLEDİ

Benim için yeni bir başlangıç olmasını istiyorum. Maç eksiğimi kapatacağım.

Rıza Çalımbay ve başkan Halil Ünal beni çok istediler. Bir de Eskişehirspor’un taraftarı beni çok etkiledi. Daha önce Ümit Milli Takım’da oynama şansı elde ettim.

KİRALIK OLARAK GİTMEYİ BEN İSTEDİM

Önemli olan Eskişehirspor’da başarılı olmak. Sezon sonunda ne olur bilemem.

Benim yeteneklerimi sahaya yansıtabilmem için sürekli oynamam gerekiyor. Aslında Eskişehirspor’a kiralık olarak gitmeyi bunun için tercih ettim.

SAKATLIKLAR NEDENİYLE ADAPTE OLAMADIM

Galatasaray’da süreklilik sağlayamadığım eleştiriyle ilgili olarak sadece şunu söyleyebilirim. Arka arkaya gelen sakatlıklarım oldu. Galatasaray’da çok yetenekli, yıldız oyuncular olduğu için böylesi bir süreçte forma şansı bulmak zor oldu. Bunun üstüne sakatlıklar gelince adapte olamadım.

CRISTIANO RONALDO’YU ÖRNEK ALIYORUM

Benim için şu anda yapılması gereken, uzun süre, aralıksız, forma giymek. Ben kendi isteğimle Eskişehirspor’a geldim. Rijkaard’la ayrılırken konuşma şansımız olmadı. Yoğun maç trafiği nedeniyle görüşemedik.

Ben tek örnek aldığım futbolcu Cristiano Ronaldo… Onun gibi olmayı düşünüyorum.

Forum Saati Ptsi 20 Mayıs 2024 - 14:03