TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

Join the forum, it's quick and easy

TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

TRPORT internet Portalı

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TRPORT internet Portalı

ABD'deki Ermeni lobisinde fire

yolcu
    yolcu
    Moderatör
    Moderatör

ABD'deki Ermeni lobisinde fire Empty ABD'deki Ermeni lobisinde fire

Mesaj tarafından yolcu Perş. 31 Ara. 2009 - 17:48

ABD'deki Ermeni lobisinde fire 28116 ABD Temsilciler Meclisindeki Ermeni lobisinin önde gelen isimlerinden biri olan Cumhuriyetçi Parti California milletvekili George Radanovich, gelecek yılki Kongre seçimlerinde tekrar aday olmayacağını açıkladı.

Kongreye 1994 yılında seçilen 54 yaşındaki Radanovich, yazılı açıklamasında, eşinin yaklaşık 3 yıldır kanser hastası olduğunu belirterek, "Ailemin bana ihtiyacı var. Bu savaşı kazanmak için onların yanında olmak istiyorum. Bu nedenle, 2010 Kongre seçimlerinde yeniden aday olmama kararı aldım" dedi.

Kongreye son 10 yıl içinde her fırsatta Ermeni tasarılarını sunan en kıdemli milletvekillerinin başında gelen Radanovich, California eyalet senatörü Jeff Denham'dan, yerine geçmesi için seçimlerde aday olmasını istediğini, ona her türlü desteği vereceğini söyledi. Denham da açıklamasında, Radanovich'in teklifinden onur duyduğunu ve seçimlerde aday olacağını bildirdi.

Radanovich'in yerini alması muhtemel isimler arasında, California eyaletindeki Fresno kentinin eski Belediye Başkanı Jim Patterson'ın adı da geçiyor. Patterson, görevi sırasında 20 Nisan 1999 tarihindeki açıklamasında, o günü "Ermeni Soykırımını Anma Günü" ilan etmişti.

Forum Saati Paz 12 Mayıs 2024 - 12:00