TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

Join the forum, it's quick and easy

TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

TRPORT internet Portalı

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TRPORT internet Portalı

cinler ayak ucunda

agrasifliseli
    agrasifliseli
    üye
    üye

cinler ayak ucunda Empty cinler ayak ucunda

Mesaj tarafından agrasifliseli Çarş. 6 Şub. 2008 - 20:55

Benimde basıma gelmıstı bu tür bi olay.
    Kıs mevsımıydı.anneannemler bıze mısafırlıge gelmıslerdi.fazla yer oladıgı için anneannemle birlikte benım yatagımda yatmıstık.ben uyuyamamıstım.saat de00.30 civarıydı.birden sesler duymaya basladım.bu sesler benım ayak ucumdan gelıyordu.kucuk kucuk,sankı cüce gibi,seyler vardı.yüzlerini hatırlamıyorum(zaten cinlerin yuzlerını unuturmuşsun hemen).bunlar kendı aralarında konusmaya basladılar.iki sanıye gecmeden guluyor,sonra hemen aglıyorlardı.hemen ardında kavga edıyorlardı.sanıyelık cok farklı konumlara gecıyorlardı.ben korkmustum ama hareket edemıyordum.ben bunları yaklasık yarım saat kadar seyrettım.kendı kendıme konusurken anneannem uyandı ve aniden onlarda kayboldu.ananem:noldu kızım dedi.bnde ona durumu anlattım bana dualar okumamı söledı.benım içinde okuyuverdi sonra yıne uyudu.ve yıne onlar ortaya cıktı.duayı diil bir besmele bile cekememıstım.sonra kalktım nasıl kalktıgımı, cesaretı nerden buldugumu bılmıyorum.mutfaga gıttım ve su ıctım.Allah'a da yalvardım.tam tekrar odama gidecekken onları gordum.odamın kapısının önündeydiler.bu sefer sandalyeler ve ipler vardı.yıne korktum ama yınede gectım.yataga yattıgımda bu sefer ayak ucumdam basımın oldugu yere kadar gümüş bir ip uzandı.ve bir yuzuk bana dogru gelıyodu.yuzukde gümüstü.ben yüzügü itiyordum,onlarda bana.ama yuzugu alıpda takmadım.sonunda da uyuyup kalmısım zaten.
    sabah kalktıgım da bunu annemlere anlattım ve bana ınandılar.''iyi ki yüzügü almamışsın''dediler.yüzügü almak cinle evlenmek demekmiş.bilmiyorum sız bılırmısınız ve bu anlattıklarıma ınanırmısınız?ama ben biliyorum ki hiç biri ruya diildi... :unsure:

bu gece uyuyamıyacağım belli oldu

Forum Saati Perş. 16 Mayıs 2024 - 14:55