TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

Join the forum, it's quick and easy

TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

TRPORT internet Portalı

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TRPORT internet Portalı

Kalli, derbiye geliyor !

exelans
    exelans
    üye
    üye

Kalli, derbiye geliyor ! Empty Kalli, derbiye geliyor !

Mesaj tarafından exelans Cuma 25 Nis. 2008 - 15:04

Kalli, derbiye geliyor ! 91800Feldkamp derbi için İstanbul'a geliyor. Polat'ın davet ettiği Alman hoca kritik maçla ilgili şunları söyledi:

G.Saray Başkanı Adnan Polat'ın özel davetiye gönderdiği Feldkamp, eşiyle birlikte cumartesi günü öğle saatlerinde İstanbul'da olacak.

G.Saray'dan zamansız ayrılmasını futbolun içinde yaşanabilecek bir hadise olarak değerlendiren Kalli, "Başkan Adnan Polat'ın daveti bana ulaştı. Türk kültüründe davet edilen yere gitmek vardır. Ben ve eşim, sezonun en önemli maçında G.Saray yönetiminin misafiri olarak Ali Sami Yen'de olacağız ve eski takımımıza destek vereceğiz." diye konuştu.

Derbi müsabakasının neticesi hakkında bir açıklama yapmaktan kaçınan Alman hoca, "G.Saray'da antrenörlüğe devam ederken sezon bitmeden bıraktığım için takımın gidişini etkileyecek bir açıklama yapmak istemiyorum. En azından sezonun bitmesini beklemek lazım. Ali Sami Yen'de çetin bir maç olacak. Hak eden kazansın." ifadelerini kullandı.

Forum Saati C.tesi 27 Nis. 2024 - 21:28