TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->
TRPORT internet Portalı

  Zico 11'i belirledi !

  Paylaş

  fb07
  üye
  üye

  Mesaj Sayısı : 91
  Kayıt tarihi : 10/02/08

  Zico 11'i belirledi !

  Mesaj tarafından fb07 Bir Cuma 25 Nis. 2008 - 14:43

  Taşlar yerli yerine oturacak
  Galatasaray ile Fenerbahçe arasında pazar akşamı gerçekleşecek yılın buluşmasına iki gün kala teknik adamların sahaya süreceği kadrolar da şekillenmeye başladı. Fenerbahçe’de Zico, son haftalardaki tercihini bir kenara bırakıp, taşları yerli yerine oturtma hazırlığında... Son maçlarda solda oynattığı Deivid’i yeniden sağ kanada, Gökhan’ın önüne almayı planlayan Brezilyalı hoca, Colin Kazım’ı yedek kulübesine çekecek. Cezasını tamamlayan Vederson ile Uğur ikilisi de solda görev alacak.

  Maldonado kulübe yolcusu
  Arthur Zico, son antrenmanlarda talihsiz bir sakatlık olmadığı takdirde Galatasaray derbisinde sahaya Volkan Demirel-Gökhan Gönül, Lugano, Edu, Vederson-Deivid, Aurelio, Selçuk, Uğur Boral-Alex-Kezman 11’iyle çıkacak. Maldonado, sakatlığı geçmesine karşın yedek soyunacak. Aynı şekilde oynatılıp oynatılmaması konusunda sürekli spekülasyonlar çıkartılan Semih Şentürk de, bir kez daha kenarda oturacak ve oyunun ilerleyen bölümlerinde hocasının kendisine şans vermesini bekleyecek.

  FB TV’de konuştu
  FB TV’de yayınlanan “Zico ile Teknik Analiz” programında konuşan Brezilyalı hoca burada da derbi maçla ilgili açıklamalarda bulundu. Feldkamp’ın görevinden ayrılmasının, kendilerine hiçbir şekilde avantaj oluşturmadığını belirten Zico, “Onların da başında takım adına karar verebilecek kişiler var. Şu ana kadar söyleyebileceğimiz tek avantajımız, sadece bir gol önde olmamız. Beraberliği de avantaj olarak görmüyorum. Ayrıca bu maç şampiyonu belirlemeyecek” dedi.

  Fanatik

   Forum Saati Cuma 25 Mayıs 2018 - 9:15