TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

Join the forum, it's quick and easy

TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

TRPORT internet Portalı

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TRPORT internet Portalı

Pınar Aylin'den gelinlikli protesto

alice
    alice
    üye
    üye

Pınar Aylin'den gelinlikli protesto Empty Pınar Aylin'den gelinlikli protesto

Mesaj tarafından alice Cuma 18 Nis. 2008 - 19:27

Pınar Aylin'den gelinlikli protesto 60528
    Gelinlikle çıktığı barış yolculuğu sırasında Gebze'de tecavüz edilerek öldürülen İtalyan sanatçı Pippa Bacca'nın ölümü sanat dünyasında da yankı uyandırdı.

Sanatçı Pınar Aylin, Bacca gibi gelinlik giyerek sokağa çıktı ve "Acılarını paylaşıyorum" yazısının yer aldığı İtalyanca pankartla olaya tepki gösterdi.
    ACILARINI PAYLAŞIYORUM

Bacca'nın öldürülmesini kınayan şarkıcı Pınar Aylin, gelinlik giyip elindeki pankart ile sokağa çıktı. Sanatçı, "Acılarını paylaşıyorum" yazısının yer aldığı İtalyanca pankartla olaya tepki göstererek, İtalyanlar ve Bacca Ailesi'nin yanında olduğunu ifade etti.
    BÜTÜN TÜRKİYE ACI İÇİNDE
    Yaşanan olayın çok üzücü olduğunu vurgulayan Aylin, "Bütün Türkiye bu korkunç olaydan dolayı acı içinde. Türkiye'nin böyle bir olayla anılması bizi üzdü. Bacca barış ve kardeşlik için yola çıkmıştı. Kendisi gelinlik giyinemedi. Bu gelinliği onun için giyindim. Türkiye'de hala bir bayan tek başına yolculuk yapamıyorsa çok acı. Acımız büyük, ailesinin acısını paylaşıyorum" dedi.
    HER YEDE OLABİLİRDİ AMA NE YAZIK Kİ TÜRKİYE'DE OLDU

Aylin, bir tane kendini bilmez yüzünden Türkiye'nin adının kötü anılmasının üzücü olduğunu belirterek, "Bu her yerde olabilirdi. Ama ne yazık ki bizim ülkemizde oldu. Bizim medeniyet seviyemizi daha ileriye taşımamız için eğitime daha çok önem vermemiz gerekiyor" diye konuştu.

Öte yandan, Aylin, yoldan geçen bir arabanın kendisini görüp durması üzerine araç sürücüsü ile bir süre bu olayı konuştu. Aylin, araç sürücüsüne duyarlılığından dolayı teşekkür etti.

Similar topics

-

Forum Saati Paz 19 Mayıs 2024 - 22:19