TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

Join the forum, it's quick and easy

TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

TRPORT internet Portalı

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TRPORT internet Portalı

Sarhoştu o yüzden oldu

alice
    alice
    üye
    üye

Sarhoştu o yüzden oldu Empty Sarhoştu o yüzden oldu

Mesaj tarafından alice Cuma 18 Nis. 2008 - 19:23

Sarhoştu o yüzden oldu 60207
    İddialara göre Beyoğlu'daki bir barda üniversitelerde yaşanan olaylar üzerine konuşan ikili bir süre sert bir tartışmaya girmişti.

Tartışmanın giderek kavga boyutlarına ulaşması üzerine Selçuk Yöntem'in bir başka bara gittiği, Bingöl'ün de 15 arkadaşıyla o mekanı bastığı da iddialar arasındaydı.
    ÖZEL HAYATINI ELEŞTİRDİ İDDİASI

Olaya adı karışan Oktay Kaynarca'nın Bingöl'ün özel hayatıyla ilgil eleştiri yaptığı ünlü türkücünün de buna sinirlenerek arkadaşlarıyla birlikte onu aramaya gittiği söylenmişti.
    YAVUZ ALKOLLÜYDÜ

Vatan gazetesinin haberine göre aktör Selçuk Yöntem o gece olanları şöyle anlattı: "Herşey Yavuz'un alkollü olmasından kaynaklandı. Öğrenci olaylarına çok sinirlenmiş. İçeri girdiğinde yüksek sesle konuşmaya başladı Ben de kendisini sakinleştirip eve gönderdim. Yavuz geldiği zaman Oktay yoktu."

Kaynarca da "Yavuz oradayken ben yoktum" derken Bingöl "Bu asılsız iddialarla beni çete reisi gibi gösteriyorlar" diye konuştu

Similar topics

-

Forum Saati Paz 19 Mayıs 2024 - 20:28