TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumotion.com";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->
TRPORT internet Portalı

  'Mağlup ettirildik'

  Paylaş

  genç
  üye
  üye

  Mesaj Sayısı : 70
  Nerden : .:bolu:.
  Kayıt tarihi : 19/03/08

  'Mağlup ettirildik'

  Mesaj tarafından genç Bir Paz 13 Nis. 2008 - 20:16  Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, ''Sezon başından bu yana mağlup olmadık, mağlup ettirildik'' dedi.

  Levent Erdoğan, yaptığı açıklamada, bu sezon yaşadıkları hakem hatalarının şampiyonluk yarışında kendilerini sekteye uğrattığını ifade ederek, ''Yapılan hakem hataları, yok edilen puanlarımız, son olarak da Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun ve bunu aynen tatbik eden Tahkim Kurulu'nun vermiş bulundukları ağır kararlarla şampiyonluk yolunda son yarayı da almış bulunuyoruz'' diye konuştu.

  Gençlerbirliği OFTAŞ Spor ile oynadıkları ve 1-0 yenildikleri maça da değinen Erdoğan, ''Üst üste yaşadığımız hakem hatalarının son bulmasını beklerken, son maçta dahi yine hata yapılmış ve penaltımız verilmemiştir. Maalesef bunlar da şampiyonluk yolunda bizi engelleyen kararlar olmuştur'' şeklinde konuştu.

  Levent Erdoğan, bugüne kadar gerekli uyarıları ve mesajları zamanı geldiği anlarda hep verdiğini kaydederek, ''Ne yazık ki bunlar dikkate alınmadı ve tenkit edildim. Artık, Beşiktaşımızın üzerine oynanan bilinçli veya bilinçsiz davranışlara son verilmesi lazım gelmektedir. Beşiktaşlılık ruhu, Beşiktaşlılık duruşu içerisinde ahlaki ve hukuki kaidelere uyarak her türlü savaşı vereceğiz. Gerekli mücadelemizi yaparak Beşiktaş'ı kimseye ezdirmeyeceğiz. Herkesin bunu böyle bilmesi lazım'' şeklinde konuştu.

  Beşiktaş'ın başarılı günlere yönelik azminden bir şey kaybetmeksizin yoluna devam edeceğini belirten asbaşkan Erdoğan, ''Beşiktaş, sağlayacağı başarılarla kendisine çok kısa sürede tekrar kanıtlayacaktır. Camiamızın el ele olması, yapılanlar ve olanlar karşısında daha azimli olarak birbirine sarılıp yoluna devam etmesi lazım gelmektedir'' diyerek sözlerini tamamladı.

   Forum Saati Ptsi 19 Kas. 2018 - 1:17