TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

Join the forum, it's quick and easy

TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

TRPORT internet Portalı

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TRPORT internet Portalı

arkadaşıma ne oldu ?

agrasifliseli
    agrasifliseli
    üye
    üye

arkadaşıma ne oldu ? Empty arkadaşıma ne oldu ?

Mesaj tarafından agrasifliseli Çarş. 6 Şub. 2008 - 17:54

0 gece arkadasım bende mısafır oldu.Aksamleyın bırlıkte oturup bır fıncan kahve bır adet sıgarayla sohbete daldık.Sohbet koyulasıyordu.Derken gozlerımızden uyku akmaya basladı.Yattık.Ben geceleyın su ıcmeye kalktım.Suyumu alıp yataga donerken arkadasımın dımdık bır sekılde pencerenın onunde bekledıgını gordum.Gozlerı kan kırmızısıydı.Ceset gıbıydı.Tuylerım urperdı.0na yaklasıp dokunmak ıstedım hısımla elımı engelledı."N'oluyor sana `hortlak gormus gıbısın`."dedı.Rahatladım.Yalnız ertesı gece tam bır kâbustu.Sureklı onun dunku hâlını dusunmekteydım.Sonra yavasca kalkıp onu seyre koyuldum.Gevsıyordum,gevsıyordum,gevsedım.Herhangı bır durumun sozkonusu olmadıgını farkettım.Tam gerı donup yatacaktımkı bırden bır cıglık duydum.Kım bagırıyordukı?Gerısını hatırlamıyordum.Fakat ucuncu gece derın bır ruya gordum.Arkadasımın yatagına yaklasmıstım.Yanı bır bakıma dunku yasananları hatırlamaktaydım.Sadece bır ayrıntı gozumden kacmadı.Arkadasım onu ızlerkene ısık hızıyla yerınden fırlamıstı.Bende bır cıglıkla bayılıvermıstım.Sımdı olayları anlıyordum.Nefes nefese uyandıgımda hersey normaldı.Arkadasımı yerınde bulamadım ve endıselendım.Hemen telefona kostum.0nu aradım.Sesım tız gelıyordu merak etmıs atlayıp gelecegını soyledı.Yarım saate kadar hazırlanacaktım.Yoksa hıcmı bızım eve gelmedı?Ama bu olamaz daha dun gıbı anımsıyorum kahve ve sıgarayla havadan sudan muhabbetlerımızı.Uzerıme lilâ bluzumu ve mor etegımı gıydım.Aynanın basına gectım.Bnm saclarım sıyah,gur ve parlaktır.Normalde duzler ama bu kez onları dalgalanmıs gordum.Dagınıktı.Kâhkuller alnıma dusup yemyesıl gozlerımı kapatıyordu.Tıpkı SAMARA'ya benzemıstım.0dum koptu.Aynayı kaldırıp kırdım ve aglamaya basladım.Tam o sırada kapı calındı.Gelen arkadasımdı.0lanları dınledı benden.Daha sonra bır psıkologa basvurduk bnm ıcın.Ve terapı yapıldı ruhsal dengemle ılgılı.Bır sonuca varılamamıstı.Sımdı uzerınden yıllar ve yıllar gectı ama hâlâ unutamıyorum.Neden,neden,neden?!...dıye...

Similar topics

-

Forum Saati Perş. 16 Mayıs 2024 - 17:45