TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

Join the forum, it's quick and easy

TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

TRPORT internet Portalı

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TRPORT internet Portalı

'Şampiyonluk şansımız var'

gecem1903
    gecem1903
    aktif üye
    aktif üye

'Şampiyonluk şansımız var' Empty 'Şampiyonluk şansımız var'

Mesaj tarafından gecem1903 Cuma 11 Nis. 2008 - 15:54

'Şampiyonluk şansımız var' 16761010

Bir organisazyon şirketi tarafından ve Lotto'nun ana sponsorluğunda düzenlenen Şirketler Futbol Ligi'nin kura çekimine katılan Beşiktaş'ın golcü futbolcusu Bobo, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Brezilyalı futbolcu Siyah-Beyazlı takımın şampiyonluk şansının sürdüğünü ifade etti ve şunları söyledi.

"İstenmeyen puan kayıpları yaşadık. Ama ligin bitimine beş hafta var. Bence şampiyonluk yolu bu yarış içinde olan herkese açık durumda. Bizim de yüksek bir oranda şansımız devam ediyor. Rakiplerimizin kendileri arasında maçları oynacak. Biz son haftaya kadar tüm karşılaşmalarımızı kazanarak şansımızı sürdürmek istiyoruz."

Bobo Süper Lig'in 27. haftasında oynanan İstanbul Büyükşehir Beyediyespor maçında gördüğü kırmızı kart ve Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından verilen dört maçlık ceza hakkında şunları söyledi.

"O pozisyonu herkes gördü. Ben dört maçlık cezayı hak edip etmediğimi sizlere sormak istiyorum. Maçtan sonra bazı gazetelerde rakibime yumruk atmadığımın fotoğrafı çıktı. Ben yumruk atmadım. Sadece rakip defans oyuncusunu beni ittiği şekilde ittim. Zaten ben o kadar yakın bir mesafeden yumruk atsaydım, o futbolcu oyuna devam edemezdi. Ben hakemler hakkında yorum yapmak istekiyorum. Herşey ortada ve herkes yaşananları görüyor".

Brezilyalı futbolcu bu sezon başından itibaren kendisine gelen transfer teklifleri ile ilgili olarak mukavelesinin hala devam ettiğini söyledi."Beşiktaş ile 2011 yılına kadar sözleşmem var. Ben ayrılmayı düşünmüyorum"

Bobo, kırmızı kart gördüğü karşılaşmanın ardından kadro dışı bırakılan Ricardinho hakkında ise yorum yapmaktan kaçındı ve "Ricardinho benim arkadaşım. Yaşanan olayla ilgili bir yorum yapamam".

Milliyet

Similar topics

-

Forum Saati Paz 19 Mayıs 2024 - 19:39