TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

Join the forum, it's quick and easy

TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

TRPORT internet Portalı

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TRPORT internet Portalı

Paris kime klip sözü verdi?

viper
    viper
    üye
    üye

Paris kime klip sözü verdi? Empty Paris kime klip sözü verdi?

Mesaj tarafından viper Ptsi 7 Nis. 2008 - 12:58

Paris kime klip sözü verdi? 5936110

Geçtiğimiz hafta İstanbul’a gelen Paris Hilton, popçu Bora Gencer’e ’Bana Bak’ şarkısının klibinde oynama sözü verdi: En kısa zamanda geleceğim yakışıklı adam!..

Yakışıklı popçu Bora Gencer, ’Aşık Oldum’ albümündeki ’Bana Bak’ adlı şarkının klibi için Paris Hilton’la prensipte anlaştıklarını söyledi. Günaydın’ın haberine göre, geçtiğimiz hafta İstanbul’a gelen Paris Hilton’la, Les Ottomans Otel’de görüştüklerini anlatan Gencer, "Paris şarkımı çok beğendini söyledi ve klip teklifime olumlu yaklaştı. ’En kısa zamanda tekrar geleceğim yakışıklı adam’ dedi" şeklinde konuştu.

CD’YE KALPLER ÇİZDİ

’Miss Turkey 2008’ sonrası Reina’da düzenlenen partide de Paris’le karşılaştıklarını anlatan yakışıklı popçu, yaşananları şöyle anlattı: "CD’mi imzaladı ve üzerine kalp işareti çizerek, ’Sevgili Bora çok sıcaksın’ yazdı. Birlikte fotoğraf çektik. Gecenin sonunda bana İstanbul’a tekrar geleceğini söyledi."

PARİS ASLINDA SIRADAN BİRİ

Paris Hilton’u klibinde oynatma fikrinin, basın danışmanından çıktığını belirten Gencer, şunları söyledi: "Bu kadar medyatik biri olmasa bu öneriye sıcak bakmazdım. Çünkü Paris fizyonomik olarak beğendiğim bir tip değil. Sıradan biri! Benim için bir kadının yataktan çıktığı andaki doğal hali çok önemlidir. Kadının güzelliği kendisinin ve hareketlerinin doğallığında saklıdır."

Similar topics

-

Forum Saati Paz 19 Mayıs 2024 - 22:48