TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

Join the forum, it's quick and easy

TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

TRPORT internet Portalı

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TRPORT internet Portalı

Hepsi veledi sevdiğimden

viper
    viper
    üye
    üye

Hepsi veledi sevdiğimden Empty Hepsi veledi sevdiğimden

Mesaj tarafından viper Ptsi 7 Nis. 2008 - 12:51

Hepsi veledi sevdiğimden 5950210

Adına düzenlenen tenis turnuvası nedeniyle Pink FM'de program yapan Hülya Avşar hayatında hiç havlu atmadığını belirterek "Karşımda bir bir çocuk varsa o zaman havlu atabilirim"dedi.

Avşar şu sözlerle de Feraye Tanyolaç'a mesaj gönderdi: "Veledi sevdiğimden annesine sıcak bakıyorum.."

ZEHRA'NIN İKİ AİLESİ VAR

Kaybetmeye tahammülü olmadığını ancak kaybettiği şeyler olduğunu da kabul eden sanatçı, "Hayatınızda size havlu attıran biri oldu mu?" sorusuna da şöyle yanıt verdi: "Allah'a çok şükür hayatla ilgili mücadelemde hiçbir zaman havlu atmadım. Ama karşımda bir çocuk varsa, o zaman havlu atabilirim. Feci duygusalım ve kendimden çok şikayetçiyim. Beni ancak bir çocuk yenebilir."

Avşar, "Kaya Çilingiroğlu'nun oğlu Kaya Bebek'ten dolayı hiç geri adım attınız mı?" sorusunu ise şöyle yanıtladı: "Geri adım değil de... Çok seviyorum veledi. Çocuk olunca işin içinde değişiyor her şey. Kaya Bebek'le ilgisi var tabii. Onu sevdiğim için annesine de sıcak bakıyorum. Biz geniş bir aileyiz. Zehra'nın iki tane ailesi var."

Forum Saati Paz 19 Mayıs 2024 - 20:28