TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumotion.com";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->
TRPORT internet Portalı

  Kurtlar Vadisi >> Çarşamba 21:00 <<

  Paylaş
  avatar
  gecem1903
  aktif üye
  aktif üye

  Mesaj Sayısı : 537
  Kayıt tarihi : 06/02/08

  Kurtlar Vadisi >> Çarşamba 21:00 <<

  Mesaj tarafından gecem1903 Bir Salı 12 Ekim 2010 - 14:44  Ekranların en çok takip edilen ve beğenilen dizisi Kurtlar Vadisi, fanatiklerine her zaman olduğu gibi gerilim dolu dakikalar yaşatmaya devam ediyor.

  Kurtlar Vadisi'nde her cinayet ardında bir sır bırakır...
  “Bu bir mafya dizisidir” sloganıyla başlayan ve Türk televizyon tarihinin en çok izlenen, reyting rekorları kıran dizisi Kurtlar Vadisi, fanatiklerine her zaman olduğu gibi heyecan ve gerilim yaşatmaya devam ediyor. Dizi gerilimli öyküsü ve aksiyonlu dolu sahneleriyle yine göz dolduruyor.Osman Sınav ve Raci Şaşmaz’ın yapımını gerçekleştirdiği Mustafa Şevki Doğan, Raci Şaşmaz ve Murat Coşkunsu’nun yönettiği Pana Film’in bu iddialı yapımının konsept danışmanı Soner Yalçın.
  Dizinin müzikleri ise usta bir isimden geliyor; Gökhan Kırdar. Oyuncu kadrosu ile göz dolduran dizinin başrollerinde Necati Şaşmaz, Özgü Namal, Oktay Kaynarca, Selçuk Yöntem, Zafer Ergin, Kenan Çoban, Gürkan Uygan, İpek Tenolçay, Seray Sever, Raci Şaşmaz, İstemil Betil ve daha birçok ünlü isim yer alıyor.

  Kurtlar Vadisi her Çarşamba Kanal 7’de.

  16. bölüm özeti: Kurtlar Vadisi'nde görünenler gerçeklerden farklıdır...
  Kardeşinin tehlikede olduğunu öğrenen Elif, Erdal'ın yaptıklarını Polat ve Çakır'a anlatır. Bu arada, Erdal müşahade altına alınmak üzere polis tarafından aranmaktadır. Seyfo'nun vurulmasından sorumlu olan Tuncay, durumu sezdirmemek için Çakır’ın mekanına gider. Fakat farkında olmadan yaptığı bir hata ile kendini ele verir. Erdal'ın teslim olduğunu öğrenen Elif, Polat ve Çakır ile Eren’in yerini öğrenmeye çalışır, ama sonuç alamaz. Tombalacı kendi yaptıklarını örtbas etmek amacıyla Tuncay'ı, Çakır ve Laz Ziya'ya karşı kışkırtır. Tuncay başına geleceklerden habersizdir.


  Künye: Oyuncular: Necati Şaşmaz, Özgü Namal, Oktay Kaynarca, Selçuk Yöntem, Zafer Ergin, Kenan Çoban, Gürkan Uygan, İpek Tenolçay, Seray Sever, Raci Şaşmaz, İstemi Betil Kurgu: Kemalettin Osmanlı Müzik: Gökhan Kırdar – Loopus Görüntü Yönt: Tevfik Şenol Senaryo: Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener, Mehmet Turgut Konsept Danş.:Soner Yalçın Yönetmen:Osman Sınav / Mustafa Şevki Doğan/Murat Coşkunsu Yapımcı: Osman Sınav

  ****

  KURTLAR VADİSİ’NDE BEYAZIN KADERİ KİRLENMEK, SİYAHIN KADERİ İSE SUÇLANMAKTIR...

  Osman Sınav ve Raci Şaşmaz’ın yapımını gerçekleştirdiği Mustafa Şevki Doğan, Raci Şaşmaz ve Murat Coşkunsu’nun yönettiği Pana Film’in bu iddialı yapımının konsept danışmanı Soner Yalçın. Dizinin müzikleri ise usta bir isimden geliyor; Gökhan Kırdar.

  “Bu bir mafya dizisidir” sloganıyla başlayan ve Türk televizyon tarihinin en çok izlenen, reyting rekorları kıran dizisi Kurtlar Vadisi her Çarşamba 21:00'de Kanal 7’de.

   Forum Saati Perş. 13 Ara. 2018 - 0:19