TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

Join the forum, it's quick and easy

TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

TRPORT internet Portalı

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TRPORT internet Portalı

''Bu takım bana yeter''

esporte
    esporte
    üye
    üye

''Bu takım bana yeter'' Empty ''Bu takım bana yeter''

Mesaj tarafından esporte Salı 2 Şub. 2010 - 19:28

''Bu takım bana yeter'' 311792Galatasaray, ligin ikinci yarısına ikide iki yaparak başlarken, yeni transferlerin ilk maçtan skora katkı yapması sevindirdi. Denizli maçı sonrası yöneticilerden Haldun Üstünel, Murat Yalçındağ ve Adnan Sezgin, teknik heyetten ise Rijkaard ve yardımcısı Neeskens'in katıldığı bir değerlendirme toplantısı yaparken, Hollandalı hoca yeni transferler için Üstünel'e teşekkür etti ve "Bu takım bana yeter" diye konuştu.

Denizli mücadelesi sonrası karayolu ile geçtiği Antalya'da, kampa giren G.Saray, çarşamba günü oynayacağı kupa sınavı öncesi ilk idmanını sakatlıkları süren Baros, Kewell, Hakan Balta, Mehmet Topal, Sabri, Gökhan ve satış opsiyonu ile Eskişehir'e kiralanan Aydın'dan yoksun yaptı. Öte yandan G.Saray, Altay'da oynayan 18 yaşındaki orta saha oyuncusu Musa Çağıran'ı renklerine bağladı. İzmir ekibi de transferi doğrularken, Musa'nın yeni sezonda G.Saray forması giyeceği öğrenildi.

KEYİFLER YERİNDE

Denizli galibiyeti ile moral bulan G.Saray'ın, Antalya kampını ziyaret eden kas hastası ikizler Mustafa ile İsmail Yılmaz'a, Rijkaard yakın ilgi gösterdi. Afrika Kupası'ndan dönen Keita da dün gece kampa katıldı.

Sabah

Similar topics

-

Forum Saati Çarş. 8 Mayıs 2024 - 22:35