TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumotion.com";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->
TRPORT internet Portalı

  Fear Factor Extreme II 5 Şubat cuma günü Star TV'de

  Paylaş
  avatar
  esporte
  üye
  üye

  Mesaj Sayısı : 124
  Kayıt tarihi : 12/01/10

  Fear Factor Extreme II 5 Şubat cuma günü Star TV'de

  Mesaj tarafından esporte Bir Ptsi 1 Şub. 2010 - 18:02

  Asuman Krause’nin sunumuyla cesaretin sınırlarını zorlayan Fear Factor Extreme II, 5 Şubat Cuma günü itibariyle Star TV ekranlarında yepyeni bir macera başlatıyor.

  Geçtiğimiz yaz Star TV’de izleyicileri ekran başına kilitleyen Fear Factor, adrenalin ve korkunun dozunu daha da artırıyor! Yepyeni oyunlarıyla bir kez daha izleyicisiyle buluşacak olan Fear Factor Extreme II, Asuman Krause’nin sunumuyla 5 Şubat’ta Star TV izleyicileriyle buluşuyor.

  Endemol Türkiye imzasını taşıyan ve çekimleri Arjantin’de yapılan Fear Factor Extreme II, dayanıklılık ve zekâyı korkuyla test ediyor, birbirinden zorlayıcı maceralar yarışmacıları bekliyor. Neyse ki bu zorlayıcı macerada yarışmacılar yalnız değiller. Eşleri, nişanlıları, sevgilileri ya da arkadaşları da onlarla birlikte yarışıyor.

  Amerikan NBC kanalının 7 yıl boyunca en çok izlenen programı olan, birçok ödül kazanan, başta İngiltere, Almanya, Kanada ve Rusya olmak üzere 30’a yakın ülkenin kendi versiyonuyla çektiği ve bugüne dek 120 ülkede gösterilen Fear Factor Extreme II, bu defa dünyanın hiçbir yerinde denenmeye bile cesaret edilmemiş oyunlarla yine Star TV’de ekranlara geliyor.

  Her biri farklı yaşta, farklı meslek ve kültürlere sahip çiftler büyük ödül için hem birbirleriyle hem de korkularıyla mücadele ediyor! 10 hafta sürecek macerada burunlarının dibine kadar gelen iri farelere meydan okumak, yılanlarla dolu suya girmek, solucanlardan oluşan kokteyli içmek ve çok daha fazlası büyük ödüle giden yolda yarışmacıları zorluyor.

  Her bölümde bir çiftin elenerek evinin yolunu tutacağı Fear Factor Extreme II, birbirinden çılgın ve korkusuz çiftlerle her cuma günü saat 20.00’da Star TV’de.

   Forum Saati Ptsi 10 Ara. 2018 - 0:46