TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumotion.com";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->
TRPORT internet Portalı

  Huzurevinin camından kendini attı!

  Paylaş
  avatar
  rakınkoy
  Acemi ÜYE
  Acemi ÜYE

  Mesaj Sayısı : 44
  Kayıt tarihi : 21/11/09

  Huzurevinin camından kendini attı!

  Mesaj tarafından rakınkoy Bir Perş. 14 Ocak 2010 - 21:02


  Huzurevinin camından kendini attı!Eşi ve 5 çocuğu bulunan Cemile Yanarateş'i (75), ailesi "Hastaneye götürüyoruz" diye kandırıp huzurevine yerleştirildi. Bunalıma giren kadın 15 gün sonra huzurevinin 5. katından atlayarak intihar etti.

  HASTANEYE GİDİYORUZ DEDİLER

  AHT'nin haberine göre; Çorum merkeze bağlı Çalyayla Mahallesi'nde eşi Necmettin Yanarateş ile birlikte yaşayan 75 yaşındaki Cemile Yanarateş'i eşi ve çocukları Sosyal Hizmetler'e bağlı huzurevine yerleştirilmek istedi. Kararı kabul etmeyen Yanarateş'i ailesi "seni hastaneye götürüyoruz" diyerek evden çıkardı. Yaşlı kadını Trabzon'daki huzurevine götüren baba Necmettin Yanarateş ile iki çocuğu, işlemleri yaptıktan sonra yaşlı kadını huzurevine bırakıp gitti.

  PSİKOLOJİSİ BOZULDU

  Ailesinin kendisini huzurevine terk etmesi üzerine psikolojisi bozulan ve sürekli ağlayan, kimseyle konuşmayan yaşlı kadına bir süre psikolojik destek verildi. 75 yaşındaki kadın dün akşam huzurevindeki odasında ailesinin kendisini terk etmesini hazmedemeyerek, kaldığı 5. kattaki odanın penceresinden aşağı bıraktı.

  DURAN KALBİ ÇALIŞTI AMA

  Yaşlı kadına ilk müdahaleyi huzurevi doktoru Ahmet Emre Demirtaş yaptı. Doktor, Cemile ninenin duran kalbini çalıştırmayı başardı. Cemile Yanarateş,
  olay yerine çağrılan ambulansla Ahi Evren Kalp Damar Hastanesi'ne kaldırıldı. Yanarateş, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. İntihar ederek hayatını kaybeden Yanarateş'in cenazesi, kendisini yurda bırakan eşi Necmettin Yanarateş ve iki çocuğu tarafından alındı.

   Forum Saati Çarş. 12 Ara. 2018 - 22:42