TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumotion.com";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->
TRPORT internet Portalı

  Sultan'ın dizine bile gelmiyor!

  Paylaş
  avatar
  rakınkoy
  Acemi ÜYE
  Acemi ÜYE

  Mesaj Sayısı : 44
  Kayıt tarihi : 21/11/09

  Sultan'ın dizine bile gelmiyor!

  Mesaj tarafından rakınkoy Bir Perş. 14 Ocak 2010 - 21:01

  Dünyanın en kısa insanı He Pingping ile en uzun insanı Sultan Köse Forum İstanbul'da bir araya geldi.

  Bayrampaşa Forum İstanbul Alışveriş Merkezinde bir araya gelen 246.5 santimetre boyundaki Sultan Köse ile 74 santimetre boyundaki He Pingping, vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. 15 Ocakta başlayacak olan Guinness dünya rekorları Türkiye denemelerinin Forum İstanbul'daki açılışına katılacak olan ikili, Trabzon, Ankara, Kapadokya, Çamlık, Aydın, Bornova ve Mersin'de yapılacak etkinliklere de katılacak.

  Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Köse ve Pingping, organizasyonda birlikte yer aldıkları için mutlu olduklarını söyledi.
  KIZ ARKADAŞININ BOYU NORMAL

  ''Kız arkadaşınız var mı?'' sorusuna Pingping, ''Normal boyda bir kız arkadaşım var'' cevabını verdi. Köse, ''Kendi boyumda bir kız arkadaşım yok. Bu konuda He Pingping çok şanslı'' yanıtını verdi.

  Bu arada, dünyanın en uzun el ve ayağı unvanına da sahip olan Köse'nin eli 27.5 santim, ayağı ise 36.5 santim uzunluğunda.

  Tıpta ''dev hastalığı'' (pituiter girantism) olarak adlandırılan hastalık nedeniyle uzayan Köse, 2008 yılında bazı cerrahi operasyonlar geçirdi. Bunun ardından Köse'nin uzaması durduruldu.

  DOĞDUĞUNDA BABASININ AVUCUNA SIĞIYORDU
  Çin'in iç Moğolistan bölgesinde yaşayan 21 yaşındaki He Pingping'in de ''Primordial'' olarak adlandırılan hastalık nedeniyle vücudunun gelişmediği öğrenildi.

  Pingping'in doğduğunda babasının avuçlarına sığacak kadar küçük olduğu ifade ediliyor.  changeTarget(document.getElementById("news_content"))

   Forum Saati Çarş. 12 Ara. 2018 - 22:56