TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumotion.com";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->
TRPORT internet Portalı

  Kablo TV Nedir?

  Paylaş

  fb07
  üye
  üye

  Mesaj Sayısı : 91
  Kayıt tarihi : 10/02/08

  Kablo TV Nedir?

  Mesaj tarafından fb07 Bir Ptsi 11 Şub. 2008 - 18:18

  Kabo Tv Nedir.?
  KabloTV, yerli ve yabancı çok sayıda dijital ve analog yayın yapan televizyon ve radyo kanallarını, interaktif sistemleri bir merkezde toplayarak müşteri alıcılarının algılayabileceği şekilde modüle edilmesi sonrasında, fiber optik ve koaksiyel kablo şebekeleri üzerinden en yüksek görüntü kalitesinde ve en iyi ses düzeninde evinize getiren, çok kanallı TV sistemidir.

  Kablo Tv Hakkında Bilgi.
  Günümüzde havadan yapılan TV ve radyo program yayınlarının hızla artması frekansların birbirine karışmasına neden olmaktadır. Ayrıca, TV vericilerinin değişik noktalarda bulunması sebebiyle tüm televizyon yayınlarının net biçimde izlenebilmesi birden fazla anten aracılığı ile mümkün olmaktadır. Bu durum ekonomik olmadığı gibi çatılarda da çirkin bir görüntünün oluşmasına yol açmaktadır.

  KabloTV aboneliği ile tüm bu sorunlar ortadan kalkar. TürksatKablo, sizi anten, çanak ayarlama derdinden kurtarır. TV kanallarını en yüksek görüntü kalitesinde ve en iyi ses düzeninde evinize / işyerlerinize getirir. Böylece tek kabloyla rahat ve zahmetsiz TV izleme keyfini yaşarsınız.
  KabloTV spor, müzik, eğlence, belgesel tutkunlarına, yabancı dilini geliştirmek isteyenlere, dünyanın en seçkin kanallarını sunmaktadır. KabloTV, çok sayıda yerli ve yabancı televizyon yayınını net olarak izleme imkânı verir. KabloTV şebekesinden verilen televizyon yayın sayısı illere göre değişmekle beraber, yerli ve yabancı ortalama 49 TV kanalı iletilmektedir.
  Yakın bir gelecekte dijital yayına geçilmesiyle birlikte kanal sayısı artacağından analog yayındaki mevcut kanallara ek olarak hobi, spor, sinema ve müzik kanallarından oluşacak paket yayınlar müşteri memnuniyetine sunulacaktır. Dijital yayıncılık ile ayrıca sayısal radyo, pay TV, teletext, eğitim programları, tele alışveriş gibi daha birçok hizmetin verilmesi mümkün olacaktır.

  Kablo Tv Avantajları.
  KabloTV ekonomiktir. Aylık sabit ücret ödeyerek ülkemizde ve dünyada beğeni ile izlenen 50'den fazla yerli ve yabancı kanalı şifresiz olarak evinize taşır.
  Net ve canlı görüntüye sahiptir. Kötü hava koşullarından etkilenmez.
  Eğlence, Belgesel, Eğitim, Çizgi Film, Müzik, Ekonomi, Teknoloji, Spor, Haber, Moda kanal türleriyle zengin bir içeriğe sahiptir.
  KabloTV'de sürekli arıza ve bakım garantisi vardır. Abonelerin karşılaştığı sorunları arıza ekipleri ücretsiz giderir.
  Sizi anten, çanak ayarlama derdinden kurtarır. Tek kabloyla rahat ve zahmetsiz TV izleme keyfini yaşatır.
  Görüntü ve frekans kirliliğini ortadan kaldırır.
  KabloTV çocuklarınızla birlikte seyredilebilecek seviyeli yayınlar içerir.

  Nasıl Abone Olunur.?
  Abonelik işlemleri (Yeni abonelik, Nakil, Devir, İptal) PTT merkezleri tarafından yapılmaktadır.

  Ödeme Şekilleri.?
  KabloTV ücretleri aylık olarak alınır. Sözleşme esnasında ücret alınmaz.
  Ayrıca KabloTV abonesi olanlardan, talep edilen abonelik şekline göre (toplu veya bireysel abonelik) geçerli tarife uyarınca bir defaya mahsus olmak üzere daire başına “bağlantı ücreti” alınır. Bağlantı ücreti çıkacak ilk fatura ile tahsil edilir.

  Hizmet Bölgeleri.?
  KabloTV, Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Antalya, Gaziantep, Bursa, Konya, Kayseri, Mersin (Merkez-Tarsus), İzmit (Merkez-Gölcük-Körfez-Gebze), Eskişehir, Denizli, Balıkesir (Merkez-Bandırma), Samsun, Tekirdağ (Merkez-Çerkezköy-Çorlu), Erzurum, Zonguldak (Merkez-Karadeniz Ereğli-Alaplı), Yalova (Merkez-Çiftlikköy), Edirne ve Manisa ilerinde hizmet vermektedir.

  Hizmetin yürütüldüğü illerimizde 2.615.515 aboneye KabloTV hizmeti verilebilecek alt yapı kapasitesi hazırlanmış olup, şu anda şebekeye bağlı yaklaşık 1.187.960 mevcut abone bulunmaktadır.

  3ottoman3
  Acemi ÜYE
  Acemi ÜYE

  Mesaj Sayısı : 1
  Kayıt tarihi : 21/04/13

  Geri: Kablo TV Nedir?

  Mesaj tarafından 3ottoman3 Bir Paz 21 Nis. 2013 - 1:05

  usta çok iyi açıklamışında bana yaklaşık 20 sayfalık bilgi verebilirmisn bu konu hakkında önemle rica etsem ?

   Forum Saati Çarş. 12 Ara. 2018 - 22:42