TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->
TRPORT internet Portalı

  UEFA derbiyi takip ediyor !

  Paylaş
  avatar
  exelans
  üye
  üye

  Mesaj Sayısı : 258
  Kayıt tarihi : 24/02/08

  UEFA derbiyi takip ediyor !

  Mesaj tarafından exelans Bir Cuma 25 Nis. 2008 - 15:36

  Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, G.Saray ile Fenerbahçe arasında hafta sonunda oynanacak derbi maç öncesi, herhangi bir aksilik yaşanmaması için hem iki kulüp yöneticileriyle, hem de kentin idari organlarıyla yoğun bir mesai içinde olduklarını bildirdi.

  EURO 2008 öncesinde Türkiye’de oynanacak bu önemli maçın, UEFA tarafından ilgi ve merakla izlendiğini ve herkesin dikkatli olması gerektiğini belirten Doğan, medya yöneticilerine gönderdiği yazıda, ligde son 3 haftaya girilirken, şampiyonun, Avrupa kupalarına katılacak ve ligden düşecek ekiplerin henüz belirlenmemesinin, heyecanın zirveye çıkmasına neden olduğunu vurguladı. Başkan Hasan Doğan şunları söyledi: “Federasyon olarak, son haftalarına girdiğimiz 2007-08 sezonunun kalan tüm maçlarına maksimum hassasiyetle yaklaşıyoruz. Yedi bölgedeki arkadaşlarımız, gece gündüz mesai vererek, profesyonel liglerdeki tüm karşılaşmaların sorunsuz geçmesi için çalışıyor.

  TÜRKİYE’de futbol sevgisini hisseden hemen herkes için, Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin heyecanının ayrı bir önem taşıdığını da vurgulayan Doğan, “Ligin ilk iki sırasında yer alan ve aynı puana sahip iki takımımızın bu kritik mücadelesi, umarım yüzyılı aşan geçmişlerine yakışır bir şekilde cereyan edecektir” diye konuştu.

   Forum Saati Cuma 25 Mayıs 2018 - 9:24