TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

Join the forum, it's quick and easy

TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

TRPORT internet Portalı

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TRPORT internet Portalı

'Tanrı bizi istedi...'

exelans
    exelans
    üye
    üye

'Tanrı bizi istedi...' Empty 'Tanrı bizi istedi...'

Mesaj tarafından exelans Cuma 25 Nis. 2008 - 15:35

'Tanrı bizi istedi...' 89809B.Münih'in 38 yaşındaki kalecisi Kahn, 3-3'lük mucizevi Getafe beraberliği sonrası UEFA´da yarı finale ulaşmanın sevincini "Elenmemize Tanrı izin vermedi" diyerek yaşadı.

‘Böylesini görmedim’

Getafe deplasmanında 3-3’lük skorla mucizevi bir şekilde UEFA Kupası’nda yarı finale uzanan Bayern Münih’te zaferin yankıları sürüyor. 1-1 biten normal süre sonrasında uzatmalarda 3-1 geriye düşen Alman ekibi, Toni’nin 115 ve 120. dakikalarda attığı gollerle ilk dörde kaldı. Mücadelenin ardından konuşan Kahn, kariyerinin en önemli zaferini kazandığını söyledi. 38 yaşındaki kaleci, “140’dan fazla Avrupa Kupası maçı oynadım ama böylesini görmedim. Tanrı elenmemize izin vermedi. 10 yıl sonra da arkadaşlarımla Getafe’yi konuşacağım” dedi.

Toni 10 gole ulaştı

UEFA Kupası 10 gole ulaşan İtalyan yıldız Toni de mutlu sona ulaşacaklarını belirtip, “Manchester’a artık bir adım kaldı. Umarım finalde eski takımım Fiorentina ile karşılaşırız. Eğer bu gerçekleşirse benim için çok ilginç bir final olacağı kesin” ifadesini kullandı. Bayern yarı finalde Fatih Tekke’nin forma giydiği Zenit Petersburg ile karşı karşıya gelecek. Yarı finalin diğer ayağında ise İtalya’nın Fiorentina ile İskoçya’nın Glasgow Rangers takımları kozlarını paylaşacak. Kupada ilk maçlar 24 Nisan, rövanşları ise 1 Mayıs tarihlerinde oynanacak.

Similar topics

-

Forum Saati Cuma 26 Nis. 2024 - 23:03