TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumotion.com";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->
TRPORT internet Portalı

  Karan yetiştirilmeye çalışılıyor

  Paylaş
  avatar
  exelans
  üye
  üye

  Mesaj Sayısı : 258
  Kayıt tarihi : 24/02/08

  Karan yetiştirilmeye çalışılıyor

  Mesaj tarafından exelans Bir Cuma 25 Nis. 2008 - 14:59

  Galatasaray, Turkcell Süper Lig'de 27 Nisan Pazar günü Fenerbahçe ile yapacağı derbi maçın hazırlıklarını gerçekleştirdiği antrenmanla sürdürdü.

  Florya Metin Oktay Tesisleri'nde, Cevat Güler, Burak Dilmen ve Nezih Ali Boloğlu'dan oluşan teknik heyet yönetiminde basına kapalı yapılan antrenmanda, sarı-kırmızılı futbolcuların gruplar halinde çalıştıktan sonra, kalecilerin de katılımıyla iki takım halinde dar sahada teknik çalışmalar uyguladığı bildirildi.

  Kalecilerin dönüşümlü olarak Nezih Ali Boloğlu yönetiminde özel bir kaleci antrenmanı yaptıkları ifade edilirken, Hasan Şaş'ın tedavisinin ardından antrenmanın tamamında takımla birlikte çalıştığı vurgulandı.

  Sol bacak üst arka adalesinde ağrı hisseden ve bu nedenle çalışmayı yarım bırakan Mehmet Güven'in tedavisine başlandığı, sakatlıkları bulunan Ümit Karan ve Okan Buruk'un tedavilerinden sonra fizyoterapistler eşliğinde sahada özel çalışmalar yaptıkları ifade edildi.

  Serkan Çalık, Tobias Linderoth, Semih Kaya ve Uğur Uçar'ın ameliyat sonrası rehabilitasyon çalışmalarının sürdürüldüğü, Linderoth, Semih ve Uğur'un tedavilerinin ardından özel antrenman programları doğrultusunda salon ve sahada fizyoterapistler yönetiminde çalıştığı belirtildi.

  Galatasaray, Fenerbahçe maçı hazırlıklarını yarın basına kapalı yapacağı antrenmanla sürdürecek.

   Forum Saati Perş. 17 Ocak 2019 - 8:44