TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumotion.com";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->
TRPORT internet Portalı

  Polisten, Cim Bom marşı (Video)

  Paylaş
  avatar
  exelans
  üye
  üye

  Mesaj Sayısı : 258
  Kayıt tarihi : 24/02/08

  Polisten, Cim Bom marşı (Video)

  Mesaj tarafından exelans Bir Cuma 25 Nis. 2008 - 14:58

  ABD'nin Rutgers Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimini sürdüren 4. Sınıf Emniyet Müdürü Ertuğrul Bozdağ, Galatasaray için marş besteledi.

  Yaklaşan Galatasaray-Fenerbahçe derbisi öncesinde, yönetime, oyunculara ve taraftara moral olması için böyle bir marş hazırladığını söyleyen Bozdağ, ticari hiçbir gayesi olmadığını ifade etti.

  Çocukluğundan beri Galatasaraylı olan Bozdağ, sözü, müziği ve seslendirmesi kendisine ait olan marşı, New York Başkonsolosluğunda tescillettirdikten sonra youtube video paylaşım sitesine yüklediklerini de açıkladı.

  Bozdağ, en büyük arzusunun, marşının derbi öncesinde çalınması olduğunu ifade ederek, ''Marş, Galatasaray’ın misyonunu ve vizyonunu anlatıyor, bu misyonun yerine getirilmesini istiyor. İçinde rakiplere yönelik olumsuz hiçbir mesaj yok, 'küfürsüz tribün'’ anlayışına yardımcı olacak'' diye konuştu.

  Amatör olarak müzikle ilgilendiğini söyleyen Bozdağ, marşın düzenlemesini ve kaydını, yine ABD'de doktora yapan Emniyet Müdürü Mesut Öztürk'ün yaptığını da sözlerine ekledi.

  İşte o marş !
   Forum Saati Perş. 17 Ocak 2019 - 8:26