TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumotion.com";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->
TRPORT internet Portalı

  FIFA anketine R.Carlos darbesi!

  Paylaş

  fb07
  üye
  üye

  Mesaj Sayısı : 91
  Kayıt tarihi : 10/02/08

  FIFA anketine R.Carlos darbesi!

  Mesaj tarafından fb07 Bir Cuma 25 Nis. 2008 - 14:45

  FIFA'nın internet sitesinde yer alan 'En hızlı şut çeken futbolcu kim' başlığı altındaki köşede büyük çoğunluk, Fenerbahçe´nin yıldızını işaret etti.

  Ağırlık Sambacılar’da

  FIFA’nın internet sitesinde açılan ‘En hızlı şut çeken futbolcu’ başlıklı köşede futbolseverlere, şimdiye kadar bu alanda en iyi isimlerin kim ya da kimler olacağı soruldu. Brezilyalı ve Alman futbolcuların çoğunlukta olduğu haberde Sambacılardan Roberto Carlos, Rivelino, Roberto Dinamite, Nelinho, Eder ve Branco, Panzerler’den ise Hans-Georg Schwarzenbeck, Michael Tarnat, Jorg Albertz, Dietmar Hamann ve Thomas Hitzlsperger gibi isimler yer aldı.

  ‘Kutlamalara gelirim’

  Norveçli John Arne Riise, Hollandalı Ronald Koeman da diğer önerilen isimler için de yer aldı. Haberin altında dünyanın dört bir yanındaki futbolseverler tarafından yapılan yorumlarda, Roberto Carlos’un herkesin ilk tercihi olduğu gözlerden kaçmadı. Bu arada pazar akşamı Ali Sami Yen’de yapılacak Galatasaray derbisi için İstanbul’a geleceği belirtilen Roberto Carlos’a doktorlarından izin çıkmadı. Yıldız futbolcu, “Artık şampiyonluk kutlamalarına gelirim” şeklinde haber gönderdi.

  Fanatik

   Similar topics

   -

   Forum Saati Perş. 17 Ocak 2019 - 8:26