TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

Join the forum, it's quick and easy

TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

TRPORT internet Portalı

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TRPORT internet Portalı

'Gerçek F.Bahçeli olmak isterdim'

fb07
    üye
    üye

'Gerçek F.Bahçeli olmak isterdim' Empty 'Gerçek F.Bahçeli olmak isterdim'

Mesaj tarafından fb07 Cuma 25 Nis. 2008 - 14:44

'Gerçek F.Bahçeli olmak isterdim' 174715Fenerbahçe’nin ülkesi Brezilya’da tedavi gören yıldız futbolcusu Roberto Carlos’un aklı Türkiye’de, Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde kaldı.

Pazar günü oynanacak ve şampiyonluk düğümünü çözecek derbiye büyük önem veren yıldız futbolcu sık sık Brezilya’dan takım arkadaşlarını ve Zico’yu arayarak hem durum hakkında bilgi alıyor hem de moral veriyor. Yıldız futbolcu bu maçta arkadaşlarının yanında olmayacak olmasının üzüntüsünü dile getirirken kalbinin Ali Sami Yen’de olacağını belirtiyor. Alex’ten takımın son durumu hakkında bilgi alan Roberto Carlos, Deivid’e de “Galatasaray maçı için özel bir gol sevinci hazırladın mı?” diye sordu. Brezilyalı yıldız futbolcu, arkadaşlarına “Ben de aranızda olmayı çok istiyordum. Bu maçta gol atıp gerçek F.Bahçeli olmak için neler vermezdim ki. Çok üzgünüm. Bu üzüntümü sadece maçı kazanıp, sezon sonunda da şampiyon olmanız hafifletebilir” dedi. Fenerbahçeli futbolcular da Galatasaray galibiyetini Roberto Carlos’a armağan etme sözü verdi.

Akşam

Similar topics

-

Forum Saati Cuma 26 Nis. 2024 - 9:30