TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumotion.com";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->
TRPORT internet Portalı

  Beşiktaş çalışıyor !

  Paylaş
  avatar
  exelans
  üye
  üye

  Mesaj Sayısı : 258
  Kayıt tarihi : 24/02/08

  Beşiktaş çalışıyor !

  Mesaj tarafından exelans Bir Cuma 18 Nis. 2008 - 14:21

  Şampiyonlar Ligi dışındaki bir sonucu gözönüne alan Başkan, Luce'yle temaslarda bulunuyor. Sağlam yurtdışında transfer çalışmaları yapıyor. Muhalefet gelişmeleri yakından takip ediyor.

  Görüşmeler sürüyor

  Önce Şampiyonlar Ligi, sonra Türkiye Kupası’na veda eden Beşiktaş, OFTAŞ yenilgisiyle şampiyonluk iddiasını da zora sokmuştu. Ancak Siyah-Beyazlılar’da, başkanından muhalifine; teknik direktöründen futbolcusuna herkes büyük bir çalışma içinde... Takımın kalan dört maçı kazanacağına inanan Başkan Yıldırım Demirören, B planını da hazır tutuyor. Kartal’ın Devler Ligi şansını yitirmesi ihtimalini düşünen Başkan, yakın arkadaşı Mircea Lucescu’yla görüşmelerini sürdürüyor.

  Oyuncular mercek altında

  Teknik heyet ise, gelecek sezon için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, yardımcısı Mutlu Topçu ve menacer Sinan Engin, gelecek sezon görevde kalacakmış gibi listedeki isimleri mercek altına alıyorlar. 2010 yılına kadar Beşiktaş’la sözleşmesi bulunan Ertuğrul Sağlam, gelmesi planlanan isimleri tek tek inceleyip detaylı bir rapor hazırlıyor ve bilgileri Siyah-Beyazlı yönetimle paylaşıyor.

  İcraatlar izleniyor

  Kötü gidişten rahatsız olan muhalefet ise gelişmeleri yakından takip ediyor. Başkanlığa talip olduğu iddia edilen Yalçın Sabancı’nın yanı sıra Cemil Kazancı, Tuncay Özilhan, Hasan Arat, Hüsnü Güreli gibi camianın önde gelen isimlerinin bir çalışma grubu oluşturdukları belirtildi. Bilindiği gibi Cemil Kazancı geçtiğimiz günlerde, “Kimse 40 milyon Dolar için kulübü ipotek altına alamaz. Bu kulüp sahipsiz değildir” demişti.

  Fanatik

   Similar topics

   -

   Forum Saati Çarş. 21 Kas. 2018 - 15:37