TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumotion.com";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->
TRPORT internet Portalı

  Hoca Efendi: Çek git

  Paylaş

  genç
  üye
  üye

  Mesaj Sayısı : 70
  Nerden : .:bolu:.
  Kayıt tarihi : 19/03/08

  Hoca Efendi: Çek git

  Mesaj tarafından genç Bir Paz 13 Nis. 2008 - 21:07

  Beşiktaş'ı şampiyon yapmayacaklar tezimde artık ısrar etmiyorum. Beşiktaş'ı artık ikinci bile yapmayacaklar? Önce dışarıdakiler?

  1-İnönü Stadı sadece bir kişinin, " yarım şişe " su yüzünden (O da tutuklandı) kapatılıyorsa, Beşiktaş'ın yolu kesiliyor demektir.

  2-Hakem hataları artık çifte standardı aşıp Beşiktaş'a saldırıya dönüyorsa ne olacak?

  Serdar Özkan, Kadir Bekmezci'nin arkadan itmesi ile kendini yerde buldu. Hakem Abitoğlu penaltı yerine Özkan'a sarı kart çıkardı. İkinci yarıda ise Özkan önce çekilerek sonra da Petkoviç'in faulü ile durduruldu. İki kere penaltıydı! Beşiktaş'ın asıl sorunu dışarıdaki engellemeler değil, içindeki yanlışlar. Bu hatalar için eleştirim Ertuğrul Sağlam'a. Huzurunuzda soruyorum:
  A-Delgado gibi bir usta oyuncuyu, "Sakatlıktan yeni çıktı" diyerek yedek oturtmak ne demek. O zaman "Sakatlıktan yeni çıkan" Mehmet Yozgatlı'nın sahada işi ne?
  B-Ricardinho gibi son Dünya Kupası'nın yıldızını cezalandırılan kim? Sahada ölü top ustası yok. Maç çevirecek oyuncu yok. Peki sormazlar mı Ricardinho'nun suçu ne ?
  C-Savunmaya bakıp gülüyoruz. Gordon Schildenfeld çakılı oynadı. İleri çıkmayı bırakın her topu ya taca attı ya da savunmaya dönük ve geri pas olarak kullandı. Kadir Bekmezci'nin golünde refakatçiydi. (Bu adamı almak için kovulan Diatta, Premier Lig'de Belezoğlu'nun yedek olduğu Newcastle takımında 90 dakika oynadı!)
  D-Beşiktaş'ın 100. yılında sağ tarafta oynayan Kaan Dobra'yı hatırlayan yok. Ama solda oynayan Üzülmez hâlâ sahada. O da kontenjan senatörü gibi!..

  İlk 45 dakika sadece Holosko'nun çaprazdan auta giden şutu. İkinci yarı Beşiktaş golü yiyince, Sağlam iki tane affedilmez antrenörlük hatası yaptı. Bunun adı teknik direktör iflasıydı.

  Birincisi (Delgado/Yozgatlı değişikliği) geç kalmış bir doğruydu. İkincisi ise komikti. Beşiktaş yenikti ve oyundan Holosko çıktı. Kurtarıcı olarak Batuhan Karadeniz'in girmesinin yorumu bile yapılamaz.

  Beşiktaş'taki tek güzel şey Aydın Karabulut'un yenilgiye isyan eden hırsıydı. Bravo genç Kartal! Beşiktaş'ın şampiyonluk hayali bu maçta bitti. Geçmiş olsun!...

  MESAJ; Beşiktaş şampiyonluğu kovalarken menajer Sinan Engin kalacaklarkovulacaklar listesini açıkladı. Bu, Beşiktaş'ı sabote etmektir. Aslında asıl gidecekler listesinde, daha dün "Bu Beşiktaş şampiyon olur", bugün de "Bu Beşiktaş'tan bir şey olmaz" diyen Bay Sinan Engin olmalı.

  Bay Başkan Demirören, Sinan Engin ve Ertuğrul Sağlam'ı al git!

   Forum Saati Ptsi 19 Kas. 2018 - 0:36