TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumotion.com";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->
TRPORT internet Portalı

  Demirören çileden çıktı !

  Paylaş

  genç
  üye
  üye

  Mesaj Sayısı : 70
  Nerden : .:bolu:.
  Kayıt tarihi : 19/03/08

  Demirören çileden çıktı !

  Mesaj tarafından genç Bir Paz 13 Nis. 2008 - 20:16  ULEB Kupası’nda basketbolcuların ezeli rakipleri Galatasaray karşısında yaşattığı şokun ardından futbol takımının da G.Birliği OFTAŞ’a yenilmesi, Demirören’i küplere bindirdi. Dün sabah erken saatlerde özel uçakla İtalya’dan İstanbul’a gelen Demirören, hemen kurmaylarını toplayarak hesap sordu.

  Genel sekreter Kenan Öner, asbaşkan Levent Erdoğan, Ertunç Soğancıoğlu, Bülent Deriş, Şeref Yalçın ile toplantı yapan ve Moskova’da oyuncu izlemeye giden Sinan Engin ile de telefonda görüşen başkan Demirören, geniş kapsamlı bir rapor istedi. Demirören, "Sezon başından beri teknik heyetimiz kimi istediyse aldık. Şampiyonluk hasretimizi dindirmek istiyorduk. Ama saha içideki bu aciz tablo beni perişan etti" diye konuştu.

  Hak etmiyoruz

  Peşpeşe gelen sakatlıkların ve cezaların takımı olumsuz yönde etkilediğini sözlerine ekleyen Başkan Yıldırım Demirören, şöyle devam etti: "Bizleri sezon başından bu yana destekleyen taraftarlarımız bunları hak etmiyor. Bu formayı kim giyerse giysin, sahada Beşiktaş’a yakışır şekilde mücadele etmek zorunda. Bana inanılmaz bir şok yaşatılar. Hocamızın arkasındayız. Çok üzülüyorum. Sağlığım bozuluyor. Hasta ettiler beni."

  Çek Cumhuriyeti’ne menajer Mithat Halis ile birlikte oyuncu bakmaya giden Ertuğrul Sağlam ile telefonla görüşen Demirören, hocasından da hesap sordu. Demirören’in, "Kahroldum. Bu sıkıntıyı bana çektirmeye hakkınız yok. Kaybedilen puanları toplasanız, şampiyonluğumuzu ilan etmiştik. Kadromuz kötü değil" dediği, Sağlam’ın ise elindeki kadroyu en iyi şekilde kullandığını ve istenilen istikrarı yakalayamadıklarını ileri sürdüğü öğrenildi.

  Hürriyet

   Similar topics

   -

   Forum Saati Ptsi 19 Kas. 2018 - 0:32