TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumotion.com";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->
TRPORT internet Portalı

  Fatura hakemlere

  Paylaş

  genç
  üye
  üye

  Mesaj Sayısı : 70
  Nerden : .:bolu:.
  Kayıt tarihi : 19/03/08

  Fatura hakemlere

  Mesaj tarafından genç Bir Paz 13 Nis. 2008 - 20:15  Asbaşkan Levent Erdoğan, “Sezon başından bu yana mağlup olmadık, mağlup ettirildik. Artık, Beşiktaşımızın üzerine oynanan bilinçli veya bilinçsiz davranışlara son verilmesi lazım gelmektedir. Gerekli mücadelemizi yaparak Beşiktaş’ı kimseye ezdirmeyeceğiz” diye konuştu.

  Yönetici Hüseyin Yücel ise şunları söyledi: “Her türlü haksızlığa karşıyız. Hakem hatalarıyla birlikte verilen bu ağır cezalar aklımıza, ‘Bu işler sistemli olarak Beşiktaş aleyhine mi yürütülüyor’ düşüncesi getiriyor. Bana göre hakem hataları nedeniyle 12 puan kaybettik. Her şeye rağmen sezonu iyi bir yerde bitirmek istiyoruz.”
  Bursaspor ile oynanan ilk maçta taraftar alınmadığını da hatırlatan Yücel, “Biz de tarafsız sahada oynanacak bu maça Bursaspor taraftarının alınmamasını istiyoruz” dedi.
  Bu sezon her türlü aksiliğin kendilerini bulduğundan yakınan yönetici Bülent Deriş ise 2007-08’in kendileri için hayırlı bir sezon olmadığını belirterek, “Bilerek ya da bilmeyerek, bütün haksızlıklar Beşiktaş’ı buldu. Herkes için eşit bir yönetim arzu ediyoruz. Bizim lehimize yapılan hakem hatalarına da karşıyız. Kesinlikle bize uydurma bir penaltı da verilsin demiyoruz. Verilirse kabul etmeyeceğiz. Futbolcularımıza (Atmayın ya da dışarı atın) diye ricada bulunacağız” ifadesini kullandı.

  Milliyet

   Forum Saati Çarş. 21 Kas. 2018 - 16:33