TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumotion.com";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->
TRPORT internet Portalı

  Beşiktaş'tan ceza tepkisi

  Paylaş
  avatar
  gecem1903
  aktif üye
  aktif üye

  Mesaj Sayısı : 537
  Kayıt tarihi : 06/02/08

  Beşiktaş'tan ceza tepkisi

  Mesaj tarafından gecem1903 Bir Cuma 11 Nis. 2008 - 15:57  Erdoğan, yaptığı açıklamada, verilen cezanın çok ağır olduğunu belirterek, "Bundan önceki örnekleriyle karşılaştırıldığı takdirde, bu cezanın ağırlığı açık şekilde görülecektir. Şampiyonluğa giden bir takım hakkında verilecek kararlarda daha dikkatli ve adil olunması gerekmektedir" diye konuştu.

  Sezon başından bu yana uğradıkları haksızlıklar nedeniyle çok puan kaybettiklerini belirten Erdoğan, "Eğer bu haksızlıklara uğramasak şu anda açık ara lider olurduk. Bu kadar ağır bir cezanın verilmesini üzüntüyle karşıladık" dedi.

  Levent Erdoğan, haklarını korumak için sonuna kadar mücadele edeceklerini ifade ederek, "Gerekli her türlü mercilerde hakkımızı arayacağız ve verilmiş olan bu ağır kararın düzeltilmesi için Tahkim Kurulu'na başvuracağız" şeklinde konuştu.

  Saha kapatma cezasının 32. haftadaki Bursaspor maçına denk geleceğine dikkati çeken Erdoğan, şöyle devam etti:

  "Bu cezanın Bursaspor maçına denk gelmesi nedeniyle tarafsız sahanın bulunması zorlaşacaktır. Ayrıca emniyet tedbirlerinin alınması da güçleşecek ve muhtemelen taraftarlar arasında arzu edilmeyen çok kötü durumlar ortaya çıkabilecektir."

   Forum Saati Çarş. 21 Kas. 2018 - 15:37