TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumotion.com";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->
TRPORT internet Portalı

  'Her şey kontrol altında'

  Paylaş

  murathan
  Acemi ÜYE
  Acemi ÜYE

  Mesaj Sayısı : 43
  Kayıt tarihi : 19/03/08

  'Her şey kontrol altında'

  Mesaj tarafından murathan Bir Ptsi 7 Nis. 2008 - 12:14

  "Feldkamp'ın istifası takıma olumlu yansıyacaktır. Kahramanlar zor günlerde ortaya çıkar! Laudrup ile görüştüm, ama geleceğinden ümidim yok. Yeni hoca eğitimci ve yarışmacı olacak."

  ‘Bunu ben istedim’

  Sarı-Kırmızılı kulübün patronu Adnan Polat, Galatasaray TV’ye çarpıcı açıklamalarda bulundu. Feldkamp’ın istifasını kendilerinin istemediğini belirten Polat, “Düşüncesini bana cuma günü iletti. Ben bunun uygun olmayacağı yönünde telkinlerimi ilettim. Ama kendisi oldukça kararlıydı. Aramızda fikir ayrılıkları olduğunu belirtti. Oysa ben aynı görüşte değildim. Bundan sonraki dönemde Kalli’ye ve Ahmet Akcan’a başarılar dilerim” diye görüş bildirdi.

  ‘Takıma güveniyorum’

  Polat, şöyle devam etti: “Bu değişimin olumlu etki yapacağını düşünüyorum. Eğer biz kahraman arıyorsak, kahramanlar zor günlerde ortaya çıkar. Bizi buraya kadar getiren futbolcuların, bundan sonraki dönemde de bizi çifte kupaya taşıyacağından şüphem yok. Michael Laudrup, görüştüğümüz isimlerden biri. Ama menacerinin medyaya açıklama yapmasını beklemiyordum. İstanbul’a geleceğinden pek ümidim yok. Yeni hoca, eğitimci ve yarışmacı bir profile sahip olacak.”

  Fanatik

   Forum Saati Perş. 17 Ocak 2019 - 9:12