TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumotion.com";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->
TRPORT internet Portalı

  Abdullah Avcı Cim-Bom'a geliyor !

  Paylaş

  murathan
  Acemi ÜYE
  Acemi ÜYE

  Mesaj Sayısı : 43
  Kayıt tarihi : 19/03/08

  Abdullah Avcı Cim-Bom'a geliyor !

  Mesaj tarafından murathan Bir Ptsi 7 Nis. 2008 - 12:13

  Feldkamp'ın istifasıyla sarsılan Galatasaray Yönetimi, teknik direktörünü buldu. Sarı-Kırmızılılar, genç hoca Abdullah Avcı ile yüzde 99 oranında anlaşma sağladı.

  ‘2 kez teklif aldım...

  ’Galatasaray'da Abdullah Avcı dönemi başlıyor!.. Feldkamp’ın istifasıyla sarsılan Sarı-Kırmızılı yönetim, İstanbul Büyükşehir Belediyespor’un hocası ile yüzde 99 oranında anlaşma sağladı. Tarafların 2.5 yıllığına el sıkıştığı, resmi açıklamanın ise hafta içinde yapılacağı bildirildi. Bir dönem Cim Bom’un altyapısında da görev yapan Avcı, sezon başında ve devre arasında olmak üzere Galatasaray’dan 2 kez teklif aldığını, ama kabul etmediğini ifade etmişti.

  Birçok isim gündemdeydi

  Avcı'nın yanı sıra birçok yabancı teknik adama da teklif götüren Galatasaray Yönetimi, bu girişimlerden olumlu sonuç alamadı. Hollandalı Louis Van Gaal’in geniş bir transfer listesi talep ettiği için cazip gelmediği, Danimarkalı Michael Laudrup’un da Milan ve Barcelona’dan teklif beklediğini iletmesinden dolayı alternatifler arasından çıkarıldığı bildirildi. Hagi ise resmi bir teklif almadığını, ama bu görevi seve seve kabul edebileceğini dile getirdi.

  Fanatik

   Forum Saati Perş. 17 Ocak 2019 - 8:31