TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

Join the forum, it's quick and easy

TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

TRPORT internet Portalı

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TRPORT internet Portalı

'Son 2 gün enteresandı'

murathan
    Acemi ÜYE
    Acemi ÜYE

'Son 2 gün enteresandı' Empty 'Son 2 gün enteresandı'

Mesaj tarafından murathan Ptsi 7 Nis. 2008 - 12:12

Sezgin, Feldkamp'ın istifasının şok bir gelişme olduğunu belirterek, "Son 2 gündür enteresan saatler yaşadık. Sürpriz bir gelişme olmuştu. Buna rağmen kısa sürede şoku üzerimizden attık. Sporcu arkadaşlarıma maç saatine kadar gösterdiği anlayışa, dirayete teşekkür etmek gerekir" dedi.

Teknik direktör arayışlarıyla ilgili olarak da Sezgin, "Gün vermek doğru değildir. Teknik direktör konusundaki çalışmalarımız sürüyor. Belli bir aşamaya geldiğinde bunu da kamuoyuyla paylaşacağız" diye konuştu.

"Kadroyu kim yaptı?" sorusunu Sezgin, şöyle yanıtladı:

"O konuda bir yanlış anlaşılmalara meydan vermemek için bir açıklama getirmek istiyorum. Dün de basın bülteniyle bildirmiştik. Bizim teknik bir heyetimiz vardı zaten. Ben de onlara yardımcı oldum. Daha yakın ilişki, çalışma ortamı için yardımcı oldum. Ama buradaki en büyük pay futbolcu arkadaşlarımızın. Kadroyu hep birlikte yaptık."

Hakan Şükür ise, son günlerde yaşadıkları olaylardan sonra kazanılan 3 puanın büyük bir moral olduğunu belirterek, "Fenerbahçe ile aramızda 2 puan fark kaldı. Biz sadece Fenerbahçe maçıyla değil önümüzdeki 5 maçı kazanıp her şeyin kendi elimizde olduğu bir döneme giriyoruz" dedi.

Feldkamp'ın istifasını ise Hakan, şöyle değerlendirdi:

"Zor, çok zor. Biz sporcu olarak bütün arkadaşlarımız, hocamızın istifasını tebliğ ettiği anda şok yaşadık. Çok ani gelişen bir şeydi. Çünkü 3 gün önce farklı bir şey söylenmişti. Ama her halde idari anlamda konuşmalar neticesinde bir karar alındı. Ama bunun sporcularla bir ilgisi yok. Çünkü yarın hepimiz futbolu bırakıp belki antrenör belki idari anlamda böyle bir şey olacağız. Bu, sizin başınıza da gelir. Hoca böyle bir karar aldı. Onun gitmesiyle motivasyon artmadı. Bundan toparlanmak zordu. Arkadaşlarımız kalan haftalarda böyle bir sorumluluk aldı ve iyi mücadele etti."

Forum Saati Cuma 19 Nis. 2024 - 16:41