TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

Join the forum, it's quick and easy

TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumt.biz";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->

TRPORT internet Portalı

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TRPORT internet Portalı

'Sıra geldi Chelsea'ye !'

exelans
    exelans
    üye
    üye

'Sıra geldi Chelsea'ye !' Empty 'Sıra geldi Chelsea'ye !'

Mesaj tarafından exelans Ptsi 7 Nis. 2008 - 11:52

Kayseri maçında 90+5’te ağları havalandırıp, Fenerbahçe’yi galibiyete taşıyan Semih, “Bu golün önemi çok büyük. Şimdi tek hedefim Chelsea’ye de gol atmak ve atacağım” dedi.

‘Büyük moral oldu’

Onun adı boşuna “Nöbetçi golcü”ye çıkmadı. Çünkü sürekli yedek kulübesinden gelip, attığı gollerle takımına hayat verdi. Tıpkı Kayseri maçında yaptığı gibi. Yine oyuna sonradan girip, 90+5’te takımını 3 puana ulaştıran golü kaydeden Semih Şentürk, bunun şampiyonluk golü olduğunu ileri sürdü. Bu galibiyetin Chelsea maçı öncesi kendilerine büyük moral olduğunu dile getiren golcü oyuncu, “Attığım gol, hem benim hem takım için çok iyi oldu. Aartık sadece Chelsea maçını düşünüyoruz” diye konuştu.

‘Daha çok atardım’

İlk 11’de çok az forma giymesine karşın, ligde 15 gole ulaştığını vurgulayan Semih, şunları söyledi: “Uzun süreli oynasam, belki daha çok gol atardım. Gol krallığı için savaş vermiyorum ama olmayı da çok istiyorum. Artık tek düşüncem Chelsea maçı. İnşallah İngiltere’den turu getirecek skoru yakalayıp döneriz. Biz futbolcular için çok önemli bir karşılaşma. Londra’da da gol atacağıma inanıyorum. Yüreğimizi, her şeyimizi ortaya koyup, Türkiye’de bir zaferle daha dönmek amacındayız.”

Fanatik

Forum Saati C.tesi 27 Nis. 2024 - 1:52