TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumotion.com";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->
TRPORT internet Portalı

  İKBAL'LE DİYAR DİYAR Çarşamba, 22:30

  Paylaş
  avatar
  gecem1903
  aktif üye
  aktif üye

  Mesaj Sayısı : 537
  Kayıt tarihi : 06/02/08

  İKBAL'LE DİYAR DİYAR Çarşamba, 22:30

  Mesaj tarafından gecem1903 Bir Salı 12 Ekim 2010 - 14:55  Ekranların sempatik sunucularından İkbal Gürpınar yeni yayın döneminde de İkbal’le Diyar Diyar’la ekranlarınızda...

  13 EKİM 2010, ÇARŞAMBA

  KAHRAMANMARAŞ’IN ÜNLÜ SESİ İSMAİL HAZAR İKBAL İLE DİYAR DİYAR’DA HEMŞEHRİLERİYLE BULUŞUYOR

  Sadece Kanal 7’yi izleyerek Anadolu’yu baştanbaşa dolaşmaya ne dersiniz? Ekranların sempatik sunucularından İkbal Gürpınar izleyenleri diyar diyar dolaştırmaya ve Anadolu’nun güzelliklerini ekranlara getirmeye devam ediyor. Yine farklı diyarlar, farklı yüzler ve farklı hayatlar geliyor ekranlara... İkbal’le Diyar Diyar yeni bölümünde sizlere Kahramanmaraş’ı gezdiriyor. Ayrıca programda her yörenin sanatçıları kendi memleketlerinde hemşehrileriyle buluşturuluyor. Bu haftaki programda Kahramanmaraşlı Türk Halk Müziği Sanatçısı İsmail Hazar hemşehrileriyle buluşuyor. İsmail Hazar ilk kez ailesiyle birlikte bir televizyon programında görüntüleniyor.

  İkbal Gürpınar’la Anadolu’nun zenginlikleri Kanal 7 ekranlarına geliyor. İkbal Gürpınar’la bu hafta Kahramanmaraş’ın güzelliklerine ve eşsiz lezzetlerine tanık olacaksınız. Her hafta farklı bir ilden seslenen programda bu hafta Kahmramanmaraş’daki kına gecelerine konuk olacak, yörenin en güzel türkülerini İsmail Hazar’ın güzel yorumuyla dinleyeceksiniz. Programda ayrıca yöresel kıyafetli insanları, çeşitli yöresel türküleri ve meşhur yemekleri de tanıma fırsatı bulacaksınız. İkbal’le Diyar Diyar’la Anadolu insanının samimiyetine ortak olacak, Anadolu’nun görülmeyen yerlerini görecek, gezilmeyen yerlerini gezeceksiniz.

  İkbal’le Diyar Diyar programı her bölümünde Anadolu’nun doğal güzelliklerini, sosyal dokusunu, kültürünü, geleneklerini ve göreneklerini ekranlarınıza getiriyor. İkbal’le Diyar Diyar’la her hafta Anadolu yollarının tozunu attıracak, doyumsuz bir seyahate çıkacaksınız. Keyifli bir yolculuğa, sımsıcak bir yoldaşlığa hazır mısınız?

  Ekranların sevilen sunucularından İkbal Gürpınar’ın sunacağı İkbal’le Diyar Diyar her Çarşamba saat 22.30’da Kanal 7’de. Bu keyifli yolculukta sizde yerinizi alın, geride kalmayın! İkbal’le Diyar Diyar’ı sakın kaçırmayın!  ****
  Sadece Kanal 7’yi izleyerek Anadolu’yu baştanbaşa dolaşmaya ne dersiniz? Ekranların sempatik sunucularından İkbal Gürpınar İkbal’le Diyar Diyar’la izleyenleri diyar diyar dolaştırıyor. İkbal’le Diyar Diyar’da her hafta Anadolu’nun birbirinden farklı tatları ve ilgi çeken mekanları izleyenlerle buluşuyor.

  İkbal Gürpınar’la Anadolu’nun farklı coğrafyalarından, farklı tatlar İkbal’le Diyar Diyar’da ekrana geliyor. İkbal Gürpınar’ın kimi zaman tarlada çalışanlarla, traktör üzerindekilerle, kimi zaman da üzüm yaprağı desteleyenlerle yaptığı keyifli söyleşilerle Anadolu insanının samimiyetine ortak olacak, kimi zaman düğün dernek kuracak, kına yakacak, düğün yapacaksınız.

  İkbal’le Diyar Diyar’la her hafta Anadolu yollarının tozunu attıracak, bilinmedik illerini diyar diyar dolaşacaksınız. İkbal Gürpınar’ın kimi zaman güzel sesinden şiirleriyle de renklendirdiği doyumsuz bir seyahate var mısınız? Keyifli bir yolculuğa, sımsıcak bir yoldaşlığa hazır mısınız? İkbal Gürpınar diyar diyar dolaşmaya başlıyor… Kim bilir çok yakında sizin de kapınızı çalabilir!

  Ekranların sevilen sunucularından İkbal Gürpınar’ın sunduğu İkbal’le Diyar Diyar her Çarşamba Kanal 7’de. Bu keyifli yolculukta kervandan geride kalmayın! İkbal’le Diyar Diyar’ı sakın kaçırmayın!

   Forum Saati Paz 9 Ara. 2018 - 23:25