TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumotion.com";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->
TRPORT internet Portalı

  BİZİM DOKTORLAR Hafta İçi 08:00

  Paylaş
  avatar
  gecem1903
  aktif üye
  aktif üye

  Mesaj Sayısı : 537
  Kayıt tarihi : 06/02/08

  BİZİM DOKTORLAR Hafta İçi 08:00

  Mesaj tarafından gecem1903 Bir Salı 12 Ekim 2010 - 14:54  Kanal 7’den sağlığınızı düşünen yepyeni bir program…

  12 EKİM 2010, SALI

  TÜP BEBEK SAHİBİ OLMAK İSTEYENLER BİZİM DOKTORLAR’DA BULUŞUYOR

  Kanal 7’den sağlığınızı düşünen yepyeni bir program… Hafta içi her sabah canlı yayınla ekrana gelen BİZİM DOKTORLAR’da sağlığınızla ilgili merak ettiğiniz konulara uzman konuklarla cevap bulacaksınız. Moderatörlüğünü Nur Viral’ın yaptığı, Beyin ve Sinir Cerrahı Op. Dr. Onur Kulaksızoğlu’nun sunduğu BİZİM DOKTORLAR'DA canlı yayına konuk olan, alanında uzman doktorlar hafta içi her sabah sağlık hakkında merak edilen konularda izleyenleri aydınlatıyor. Programın bugünkü konukları Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Erbil Yağmur, Aile Hekimi Dr. Hüseyin Berat Şengül ve Diş Hekimi Dr. Çağdaş Kışlaoğlu tüp bebek, horlama ve diş hastalıkları konularında merak edilen sorulara canlı yayında cevap veriyor.

  Hafta içi her sabah canlı yayınla ekrana gelen BİZİM DOKTORLAR’da sağlığınızla ilgili merak ettiğiniz konulara uzman konuklarla cevap aranıyor. Nur Viral'in moderatörlüğünde, Beyin ve Sinir Cerrahı Op. Dr. Onur Kulaksızoğlu'nun sunumuyla ekrana gelen BİZİM DOKTORLAR'DA canlı yayına konuk olan uzman doktorlar hafta içi her sabah sağlık hakkında merak edilen konularda izleyenleri aydınlatıyor. BİZİM DOKTORLAR’A bugün Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Erbil Yağmur, Aile Hekimi Dr. Hüseyin Berat Şengül ve Diş Hekimi Dr. Çağdaş Kışlaoğlu konuk oluyor. Uzman doktorlar, tüp bebek, horlama ve diş hastalıklarıyla ilgili aklınıza takılan bütün sorulara canlı yayında cevap veriyor.

  BİZİM DOKTORLAR'da her sabah uzman doktorlarla sağlık sorunları, sağlıktaki son gelişmeler ve tedavi yöntemleri hakkında derinlemesine bir söyleşi gerçekleştiriliyor.

  Sağlık konusunda danışacağınız ve size yol gösterecek bir program olmayı hedefleyen BİZİM DOKTORLAR hafta içi her sabah izleyenleri ekrana kilitliyor.


  ***

  SAĞLIK KONUSUNDA DANIŞABİLECEĞİNİZ YEPYENİ BİR PROGRAM; BİZİM DOKTORLAR
  Kanal 7’den sağlığınızı düşünen yepyeni bir program…

  Hafta içi her sabah canlı yayınla ekrana gelen BİZİM DOKTORLAR’da sağlığınızla ilgili merak ettiğiniz konulara uzman konuklarla cevap bulacaksınız.

  Moderatörlüğünü Nur Viral’ın yaptığı, Beyin ve Sinir Cerrahı Op. Dr. Onur Kulaksızoğlu’nun sunduğu BİZİM DOKTORLAR'DA canlı yayına konuk olan, alanında uzman doktorlar hafta içi her sabah sağlık hakkında merak edilen konularda izleyenleri aydınlatıyor.

  Hafta içi her sabah canlı yayınla ekrana gelen BİZİM DOKTORLAR’da sağlığınızla ilgili merak ettiğiniz konulara uzman konuklarla cevap aranıyor. Nur Viral'in moderatörlüğünde, Beyin ve Sinir Cerrahı Op. Dr. Onur Kulaksızoğlu'nun sunumuyla ekrana gelen BİZİM DOKTORLAR'DA canlı yayına konuk olan uzman doktorlar hafta içi her sabah sağlık hakkında merak edilen konularda izleyenleri aydınlatıyor.

  BİZİM DOKTORLAR'da her sabah uzman doktorlarla sağlık sorunları, sağlıktaki son gelişmeler ve tedavi yöntemleri hakkında derinlemesine bir söyleşi gerçekleştiriliyor.
  Sağlık konusunda danışacağınız ve size yol gösterecek bir program olmayı hedefleyen BİZİM DOKTORLAR hafta içi her sabah izleyenleri ekrana kilitleyecek.
  BİZİM DOKTORLAR hafta içi her sabah 08:00’de Kanal 7’de.

   Forum Saati Ptsi 10 Ara. 2018 - 0:10