TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumotion.com";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->
TRPORT internet Portalı

  İKBAL İLE HAYATIN İÇİNDEN Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe 09:40

  Paylaş
  avatar
  gecem1903
  aktif üye
  aktif üye

  Mesaj Sayısı : 537
  Kayıt tarihi : 06/02/08

  İKBAL İLE HAYATIN İÇİNDEN Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe 09:40

  Mesaj tarafından gecem1903 Bir Salı 12 Ekim 2010 - 14:53  kbal İle Hayatın İçinden hafta içi dört sabah birbirinden değerli konukları ve farklı konularıyla ekranlarınıza geliyor...

  12 EKİM 2010, SALI

  ÖZBEK ASILLI ŞARKICI ŞAHSENEM BİRBİRİNDEN ÖZEL ŞARKILARLA KANAL 7 EKRANLARINA KONUK OLUYOR

  Haftanın dört sabahı ekrana gelen İkbal İle Hayatın İçinden programıyla sabaha Kanal 7 ekranıyla merhaba diyeceksiniz! Programda her sabah İkbal’le yeni bir güne merhaba diyerek, uzman konuklarla yapılacak söyleşilerde dertlerinize çareler bulacaksınız. Size gerçekten değer veren, sizinle ağlayan, sizinle gülen, samimi, dobra bir yapım Hayatın İçinden’le hayattan uzak kalmayın! İkbal İle Hayatın İçinden programına bugün Özbek asıllı şarkıcı Şahsenem ve takı tasarımlarıyla Meltem Açıkel konuk oluyor. Programda ayrıca Aile Hekimi ve Yaşam Koçu Dr. Ofelya Thomas evlilik ve stres konularında önemli bilgiler verirken, Ressam Armin Perhudari’den de yağlı boya resim tekniklerinin ipuçlarını öğreneceksiniz.

  İkbal Gürpınar, sizin sesiniz, soluğunuz olmak için Hayatın İçinden’le sizlerle. Farklı hayatları, öyküleri, ekranlara getiren İkbal’le Hayatın İçinden sizlerin ekrandaki sesi oluyor. Programda uzman konuklarla her gün değişik konularda aydınlatıcı bilgiler ekrana taşınıyor. İkbal İle Hayatın İçinden’le her sabah ekranda sevinci, hüznü, mutluluğu ve umudu paylaşmaya hazır olun!

  Programda ayrıca her şehirden gelinlik kızların çeyizleri sergileniyor, birbirinden güzel seçilmiş çeyizler stüdyoda izleyicilerin beğenisine sunuluyor. Evlilik sevincini buruk yaşayanlar, gelinlik giyemeyenler, kına gecesi yapamayan çiftler hasretini çektikleri beyaz gelinliği İkbal İle Hayatın İçinden’de giyiyor. Çiftlerin mutluluğuna ortak olmak istiyorsanız Kanal 7’de İkbal’le Hayatın İçinden’i sakın kaçırmayın! Bu haftaki programda Özbek asıllı şarkıcı Şahsenem birbirinden güzel parçalarıyla gönlünüzü coştururken, Meltem Açıkel’den de en güzel takı yapmanın sırlarını öğreneceksiniz. Programda şarkıcı Şahsenem’in ressam eşi Armin Perhudari’dan yağlı boya resim tekniklerinin püf noktalarını öğreneceksiniz. Programda ayrıca Aile Hekimi ve Yaşam Koçu Dr. Ofelya Thomas evlilik ve stres konularında önemli bilgiler veriyor. Stres treniyle evde stresine son verin… İçe kapanık biri misiniz? Buna son vermek sizin elinizde... Mutlu bir evliliğin sırları sizde saklı... Hepsi ve daha fazlası için İkbal İle Hayatın İçinden’i sakın kaçırmayın.

  Hepsi ve daha fazlası İkbal Gürpınar’la Hayatın İçinden’de... Hayattan uzak kalmayın! İkbal İle Hayatın İçinden haftanın dört günü sabah kuşağında 09:40’da Kanal 7’de.  ***

  Ekranların sempatik sunucularından İkbal Gürpınar’ın sunumuyla ekrana gelen İkbal İle Hayatın İçinden programında hayata dair her şeyi bulacak, güne Kanal 7 ekranıyla merhaba diyeceksiniz! İkbal İle Hayatın İçinden hafta içi dört sabah birbirinden değerli konukları ve farklı konularıyla ekranlarınızda oluyor. Programda her sabah İkbal ile yeni bir güne merhaba deyip, uzman konuklarla yapılacak söyleşilerde dertlerinize çareler bulacaksınız. Size gerçekten değer veren, sizinle ağlayan, sizinle gülen, samimi, dobra bir yapım Hayatın İçinden’le hayattan uzak kalmayın!
  İkbal Gürpınar, sizin sesiniz, soluğunuz olmak için Hayatın İçinden’le sizlerle. Farklı hayatları, öyküleri, ekranlara getiren İkbal İle Hayatın içinden sizlerin ekrandaki sesi oluyor. Programda uzman konuklarla her gün değişik konularda aydınlatıcı bilgiler ekrana taşınıyor. İkbal İle Hayatın İçinden’le her sabah ekranda sevinci, hüznü, mutluluğu ve umudu paylaşmaya hazır olun!
  Programda ayrıca her şehirden gelinlik kızların çeyizleri sergileniyor, birbirinden güzel seçilmiş çeyizler stüdyoda izleyicilerin beğenisine sunuluyor. Evlilik sevincini buruk yaşayanlar, gelinlik giyemeyenler, kına gecesi yapamayan çiftler hasretini çektikleri beyaz gelinliği İkbal İle Hayatın İçinden’de giyiyor, kına gecesi yapıyor ve mutluluklarını izleyiciyle paylaşıyorlar. Çiftlerin mutluluğuna ortak olmak istiyorsanız Kanal 7’de İkbal’le Hayatın İçinden’i sakın kaçırmayın!
  Hepsi ve daha fazlası İkbal Gürpınar’la Hayatın İçinden’de... Hayattan uzak kalmayın! İkbal İle Hayatın İçinden haftanın dört günü sabah kuşağında 09:40’ta Kanal 7’de…

   Forum Saati Paz 9 Ara. 2018 - 23:15