TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumotion.com";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->
TRPORT internet Portalı

  "Elenmemiz bizi üzdü fakat..."

  Paylaş
  avatar
  esporte
  üye
  üye

  Mesaj Sayısı : 124
  Kayıt tarihi : 12/01/10

  "Elenmemiz bizi üzdü fakat..."

  Mesaj tarafından esporte Bir Salı 2 Şub. 2010 - 20:07

  Fenerbahçe Ülker'in yeni transferi Hırvat Roko Ukic, Avrupa Ligi mücadelesinde elenmelerinin kendilerini çok üzdüğünü belirtirken, gelinen durumu Beko Basketbol Ligi ve Türkiye Kupası'ndaki hedefleri için avantaj olarak gördüğünü ifade etti.

  Fenerbahçe Kulübü'nün aylık dergisinin şubat sayısında röportajı yer alan Hırvat basketbolcu, mücadele verecekleri iki hedefte performanslarının daha da artacağına inandığını belirterek, ''Avrupa Ligi'nin dışında kalmak bizi son derece üzdü. Ama şöyle de düşünebiliriz: Bu durum bizim için, sezonun geri kalan bölümü ve Türkiye Ligi için artı bir motivasyon aracı olabilir. Avrupa Ligi maçları oynamadığımız için, daha az yorgun bir takımla maçlara çıkıyoruz. Ben bu nedenle sahada taze kalacağımızı ve daha dinlenmiş bir şekilde mücadele edeceğimizi, bunun da önümüzdeki maçlara yansıyacağını düşünüyorum'' şeklinde ifadeler kullandı.

  Basketbol yaşamında ilk kez 6 aylık kontrattan sonra serbest kalacağını belirten Ukic, sözleşmesinin bitiminde Fenerbahçe ile devam etmeyi ciddi bir şekilde düşüneceğini kaydederek, ''Takımın başarısı, takımın benden neler alabileceği ve benim de takımdan neler alabileceğimi göreceğiz. Sezon sonu karşılıklı çıkan bir sonuç olacak. Bu sonuca göre de bir değerlendirme yapılacaktır. Avrupa'da kalacağımı düşünürsek, Fenerbahçe de bu opsiyonlar içinde öncelikli sırada olacak. Uzatmak adına, çok ciddi bir biçimde düşüneceğim Fenerbahçe'yi'' diye konuştu.

   Forum Saati Ptsi 22 Ekim 2018 - 11:31