TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumotion.com";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->
TRPORT internet Portalı

  Fenerbahçe'den ziyaret

  Paylaş
  avatar
  esporte
  üye
  üye

  Mesaj Sayısı : 124
  Kayıt tarihi : 12/01/10

  Fenerbahçe'den ziyaret

  Mesaj tarafından esporte Bir Salı 2 Şub. 2010 - 19:56


  Sivasspor karşılaşması öncesi Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, yönetim kurulu üyesi Mithat Yenigün, kulüp müdürü Serkan Acar ve Sivasspor maçında kart cezası nedeniyle forma giyemeyecek olan futbolculardan Emre Belözoğlu Sivas Fenerbahçelliler Derneği'nin organizasyonu ile Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne bağlı 80'inci Yıl Kız Yetiştirme yurdununu ziyaret etti.
  Ziyaret sırasında Başkan Yılıdırım'a, Vali Ali Kolat, Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Çınargil, Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu İl Müdürü Tahir Özel, Sivas Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ergüder Sümbüloğlu ile 80'inci Yıl Kız Yetiştirme Yurdu Müdürü Bahattin Karaoğlan eşlik etti.
  Aziz Yıldırım'ın yurt ziyareti sırasında Bahattin Karaoğlan tarafından boynuna Sivasspor kaşkolu takılması dikkat çekti.
  Yurtta kalan kız öğrenciler ise futbolcu Emre Belözoğlu'na büyük ilgi gösterdi.
  Bu ilgi karşısında Emre üzerindeki mont, kravat, eldiven ve Sivasspor kaşkolunu kızlara hediye ederek bol bol imza dağıttı.
  Başkan Aziz Yıldırım ise kucağına aldığı küçük yurt çocuklarını sevdi. Daha sonra getirilen hediyeler Başkan Aziz Yıldırım ve Emre Belözoğlu tarafından çocuklara dağıtıldı.
  Yurdun bahçesindeki kamelyada Başkan Yıldırım ve beraberindekilere kömür sobası üzerinde pişirilen patates közlemesi ve kestane kebabı ikram edildi.

  DHA

   Forum Saati Ptsi 22 Ekim 2018 - 11:35