TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumotion.com";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->
TRPORT internet Portalı

  Mazbata töreninde gerginlik

  Paylaş
  avatar
  esporte
  üye
  üye

  Mesaj Sayısı : 124
  Kayıt tarihi : 12/01/10

  Mazbata töreninde gerginlik

  Mesaj tarafından esporte Bir Salı 2 Şub. 2010 - 19:53

  Akaretler'deki kulüp binasındaki Divan Kurulu lokalinde gerçekleştirilen mazbata töreninde Başkan Yıldırım Demirören, mazbatasını Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz'in elinden aldı. Daha sonra yönetim kurulu üyeleri de tek tek mazbatalarını alırken, ameliyatta olan yeni yönetim kurulu üyesi Prof. Dr. Mete Düren ise törene katılamadı.

  Başkan Demirören, mazbata töreni sonrası yaptığı konuşmada, Beşiktaş'ın önemli bir süreçten geçtiğini belirterek, ''Tekrar bana oy veren ve vermeyenlere teşekkür ederim. İki gündür basında bazı şeyleri takip ediyorum. Bu seçimi Yıldırım Demirören ve ekibi, ilkeleriyle, fikirleriyle kazanmıştır. Beşiktaş tarihinde ilk defa 20 sandıkta, 20'ye sıfır çıkmıştır. Her sandığın ortalaması 80'dir'' diye konuştu.

  ''Grupların ya da kişilerin seçimin kazanılmasında uzaktan yakından alakası yoktur'' diyen Demirören, ''Beşiktaş seçmeni, Yıldırım Demirören'i ve yönetimini seçmiştir. Lütfen bu olayları başka yönlere çekip, Beşiktaş camiamıza zarar vermeye başlamayalım. Çünkü ben ve yönetim kurulum, herkesi beraberliğe davet ediyoruz. Herkes de buna uysun. Bu kavgalar, kötü alışkanlıklar bitsin. Yine söylüyorum, 20-0 Beşiktaş tarihinde bir ilktir. Herkes bunu böyle bilsin, böyle hareket etsin'' ifadelerini kullandı.

  Demirören, yönetimi ibra edip etmeme konusunda anlaşamayıp, diğer başkan adayı Murat Aksu'nun yönetim kurulu listesinden istifa eden Faruk Pala'ya da değinerek, ''Sayın Faruk Pala'ya da buradan teşekkür ediyorum. Beşiktaşlılık duruşu nedir, bütün Türkiye'ye göstermiştir'' dedi.

  KARADENİZ: ''DEMİRÖREN'E OY VERMEDİM''

  Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz'in yaptığı konuşma salonda soğuk bir havanın esmesine neden oldu.

  Karadeniz, Başkan Yıldırım Demirören'in kendisine oy verenlerin de vermeyenlerin de başkanı olduğunu söylediğini hatırlatarak, ''Benim de başkanım sayılıyor, çünkü ben ona oy vermemiştim. İnşallah 2013'e kadar iyi çalışır, ben de ona oy veririm'' dedi.

  Başkan Demirören'in bundan sonra hata yapmama sözü verdiğini de kaydeden Karadeniz, ''Bundan sonra biz de Divan Kurulu olarak takipçisi olacağız'' ifadelerini kullandı.

  Bir basın mensubunun ''Siz Divan Kurulu Başkanı olduğunuz için oy kullanmadınız mı?'' sorusuna Karadeniz, ''2 aday vardı. Oyumu ben öbür tarafa atmıştım, bu olabilir de'' yanıtını verdi.

  Karadeniz, mazbata töreninin ardından da ''Sözlerim yanlış anlaşılmasın, espri yaptım'' dedi.

  YÖNETİM İLK TOPLANTISINA GİRDİ

  Mazbata töreninin ardından, kulüp binasına geçen Başkan Demirören ve yönetim kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi.

  Yeni yönetimdeki görev bölümünün gelecek hafta yapılacağı öğrenildi.

   Forum Saati Ptsi 19 Kas. 2018 - 0:52