TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumotion.com";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->
TRPORT internet Portalı

  Bir hafta içinde dönüyor !

  Paylaş
  avatar
  esporte
  üye
  üye

  Mesaj Sayısı : 124
  Kayıt tarihi : 12/01/10

  Bir hafta içinde dönüyor !

  Mesaj tarafından esporte Bir Salı 2 Şub. 2010 - 19:48


  Denizli’nin operasyonunu gerçekleştiren Prof. Dr. Us, hocanın bir hafta sonra işe başlayacağını söyledi, “Hiçbir engeli olmayacak, aksine daha güvenli çalışacak” dedi

  Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, böbrek damarlarında yaşadığı sorun nedeniyle dün ameliyat oldu. Amerikan Hastanesi’nde Prof.Op.Dr. Melih Hulusi Us ve Prof.Dr. Fürüzan Numan tarafından ameliyat edilen tecrübeli teknik direktörün, bir hafta takımdan uzak kalacağı belirtildi.
  Us, Denizli’nin ana damarında genişleme sorunu olduğunu belirterek, “10 gün öncesinde hastalığının ilerlediğini tespit ettik. Kapalı yöntem ile kasık bölgesinden girerek, sıkıntısı olan damarları açtık” dedi. Us, “Bir dahaki hafta takımın başında olur. ’3-5 gün sonra dönecek’ şeklindeki ifadeler damar cerrahisinde mümkün değil. Her şey yolunda giderse takımın başına daha önce de geçebilir. Ayrıca bu ameliyat işini yapmasına engel olmayacak. Tam tersine daha güvenli ve konforlu işini yapmasını sağlayacak” dedi.
  Denizli’nin böbrek damarlarının altındaki damarın genişlemesi nedeniyle ameliyatı gerçekleştirdiklerini vurgulayan Numan, “Kalbine herhangi bir şey yapılmadı” ifadesini kullandı.
  Yönetici Prof. Dr. Mete Düren ise şunları söyledi: “Karın içi damarına operasyon uygulandı. Her şeyde bir hayır var. Belki hocamız bu sayede sigarayı bırakır.”
  Bu arada bazı oyuncular Denizli’yi hastanede ziyaret ettiler.

  Milliyet

   Forum Saati Perş. 17 Ocak 2019 - 8:25