TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumotion.com";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->
TRPORT internet Portalı

  Demirören Beşiktaşlılara seslendi

  Paylaş
  avatar
  esporte
  üye
  üye

  Mesaj Sayısı : 124
  Kayıt tarihi : 12/01/10

  Demirören Beşiktaşlılara seslendi

  Mesaj tarafından esporte Bir Salı 2 Şub. 2010 - 19:42

  Beşiktaş’ta yapılan kongre sonucunda yeniden başkanlığa seçilen Yıldırım Demirören, başkanlık seçiminin ardından kürsüye çıkıp bütün Beşiktaşlılara seslendi.

  İlk önce kongrenin oldukça sakin ve Beşiktaşlılığa yakışan bir hava içerisinde geçmesinde katkıları bulundan Beşiktaş Kongre Kurulu Başkanı Uluç Gürkan ve Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz’e teşekkür eden Yıldırım Demirören Emniyet birimlerini ve Sivil örgütleri de unutmadı.

  Yaşanan kongre sürecinin ve seçimin Beşiktaş tarihinde çok önemli bir viraj olduğunun altını çizen 33.Başkan Yıldırım Demirören’in kongre sonrası yaptığı açıklamanın tamamı şöyle:

  “Ben, bana vermiş olsun veya olmasın gelip oy kullanan herkese çok teşekkür ediyorum. Çok güzel ve kaliteli bir kongre süreci yaşadık. Bundan sonra Beşiktaşlıların tek bir görevi var. O da seçilen Başkan ve yönetim kuruluna destek vermek. Seçim, Beşiktaş’ımıza hayırlı ve uğurlu olsun. Camiamıza hayırlı olsun. Bundan sonra tek amacımız sadece birlik ve beraberlik. Beşiktaş camiası birleştiği sürece karşısında kimse duramaz. Yarın yeni Yönetim Kurulumuz’la bir toplantı yapacağız”.

   Forum Saati Perş. 17 Ocak 2019 - 8:31