TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumotion.com";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->
TRPORT internet Portalı

  Oy verme işlemi başladı

  Paylaş
  avatar
  esporte
  üye
  üye

  Mesaj Sayısı : 124
  Kayıt tarihi : 12/01/10

  Oy verme işlemi başladı

  Mesaj tarafından esporte Bir Salı 2 Şub. 2010 - 19:39


  BJK Cola Turka Arena'da yapılan genel kurul 1 saat gecikmeyle başlarken, oy verme işlemine de geçildi. Gündemde olmasına rağmen başkan adayları oy verme işlemi öncesi konuşma yapmazken, kongre divan başkanlığına da Uluç Gürkan seçildi. Başkan adayları Yıldırım Demirören ve Murat Aksu'nun oy verme işleminin bir an önce başlaması için konuşmalarını yapmadıkları bildirildi.

  Toplantıda açılış konuşmasını yapan Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, 33. başkanı seçmek için biraraya geldiklerini belirterek, ''Kongremizin Beşiktaş'ın büyüklüğüne yakışır tarzda geçeceğinden hiç şüphem yoktur. Bu duygular içerisinde yeni seçilecek başkanımızın kulübümüze, spor camiasına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum'' diye konuştu.

  Kongre Divan Başkanı Uluç Gürkan'ın gündemi okuması ve oy verme işleminde uyulması gereken kuralları hatırlatmasının ardından saat 11.20'de oy verme işlemi başladı.

  Bu arada siyah-beyazlı kulübün Onursal Başkanı Süleyman Seba'nın, kongreye gönderdiği telgrafın okunmasının ardından salondaki üyeler uzun süre alkış tuttu.

  Diğer yandan saat 11.00 itibariyle 1833 üyenin kaydını yaptırıp salona girdiği açıklandı.

   Forum Saati Ptsi 19 Kas. 2018 - 1:11