TRPORT internet Portalı

<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Başlangıç //-->
<script type="text/javascript">
nok_sid="8371";
nok_cid="2";
nok_pid="3956";
nok_url="trport.forumotion.com";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://ad.hizlireklam.com/popup.js"></script>
<!--// Hızlı Reklam Popup Kodu Bitiş //-->
TRPORT internet Portalı

  Musa iddialı konuştu!

  Paylaş
  avatar
  esporte
  üye
  üye

  Mesaj Sayısı : 124
  Kayıt tarihi : 12/01/10

  Musa iddialı konuştu!

  Mesaj tarafından esporte Bir Salı 2 Şub. 2010 - 19:34

  Radyospor’da "Özgür Sancar’la Haber Özel" programına katılan Musa iddialı konuşarak “Galatasaray’a oynamak için gidiyorum. Formayı alacağım.

  Musa, "Altay’ı şampiyon yaparak, İstanbul’a geleceğim. Çünkü doğuştan Altay’lıyım. Ayrıca hep sempatiyle baktığım ve gururlandığım Galatasaray’ın bu sezon şampiyon olacağına inanıyorum” dedi.

  "Galatasaray’a sezon sonunda gidecek olmam motivasyonumu daha da arttırdı" diyen genç oyuncu, "oturmak için gitmeyeceğim. Çok çalışacağım ve formayı alacağım. Hep oynayıp, iyi yerlere gelip, Avrupa’yı da görmek istiyorum" şeklinde konuştu.

  Galatasaray'a transferinin sürpriz olduğunu söyleyen Musa, "bana transferin gerçekleştiği gün telefon geldi. Menajerim büyük takımların istediğini söylüyordu ama bunu beklemiyordum" dedi.

  Altay A takımında kendisine ilk şansı Feyyaz Uçar'ın verdiği belirten Musa, ön liberoda iki yönlü oynayabildiğini ve iki ayağını da kullanabildiğini söyledi.

  Liverpool'un kaptanı Steven Gerrard’ı örnek aldığını ifade eden Musa, "oyun stili ve topu yönlendirişi, attığı paslar ve topu oyuna sokma biçimi çok hoşuma gidiyor. Yerliler arasında ise Emre Belözoğlu’nu çok beğeniyorum" dedi.

   Forum Saati Perş. 17 Ocak 2019 - 8:26